powieksz zero pomniejsz

2017 Winter Polish Open

IMG_0123,

Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych 2017 w Szczecinie zakończyły się po raz kolejny ogromnym sukcesem. W dniach 22-26 listopada bieżącego roku, mieliśmy okazję gościć ogromną liczbę zawodników pływania z całej Polski, z miast takich jak:

 

· BIAŁYSTOK
· CZĘSTOCHOWA
· GDAŃSK
· GORZÓW
· IKS WARSZAWA
· KALISZ
· KATOWICE
· KOSZALIN
· KRAKÓW
· KSN WARSZAWA
· LUBLIN
· ŁÓDŹ
· PŁOCK
· POZNAŃ
· RADOM
· RZESZÓW
· SZCZECIN
· TARNÓW
· WROCŁAW
· ZIELONA GÓRA

 

Ponadto, do Polski zawitały reprezentacje krajów:

 

· HOLANDIA
· INDIE
· IZRAEL
· KOREA
· KAZACHSTAN
· ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

 

 

Podczas Zimowych Otwartych Mistrzostw Polski w Pływaniu mieliśmy okazję oglądać poczynania wielu wspaniałych zawodników.

 

Najlepszym klubem zawodów okazała się reprezentacja Start Białystok, zdobywając aż 37 medali złotych, 18 srebrnych oraz 20 brązowych – łącznie 75 medali. Zaraz za nimi uplasowała się drużyna Start Katowice, z wynikiem 31 medali złotych, 18 srebrnych oraz 15 brązowych – łącznie 64 medale. Trzecią pozycję w klasyfikacji generalnej zajęła drużyna Holandii, zdobywając łącznie 24 medale (19 złotych i 5 srebrnych), jednak należy zaznaczyć, iż reprezentacja tego kraju liczyła jedynie dwóch zawodników!

 

 

Szczegółowe wyniki można znaleźć pod adresem:

www.live.megatiming.pl

 

Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu były również dla wielu zawodników miejscem debiutu w tej dyscyplinie sportu. Mieliśmy okazję obejrzenia występu wielu wspaniałych juniorów, rokujących na wspaniałe wyniki w przyszłości. Trzymamy za wszystkich kciuki i życzymy samych sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej!

 

 

Relacja zdjęciowa z wydarzenia znajduje się na naszej stronie poświęconej zawodom:

www.swimming.szczecin.pl

lub pod bezpośrednim linkiem:

Google Photos

 

Mamy nadzieję, że czas spędzony w Szczecinie okazał się dla wszystkich zawodników i trenerów niezapomniany, a wyniki satysfakcjonujące. Już dziś liczymy na równie liczną obecność pływaków w roku 2018, podczas kolejnej edycji Winter Polish Open.

 

 

Wydarzenie finansowo wspierały: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Polski Związek Sportu Osób Niepełnosprawnych START, Ministerstwo Sportu i Turystyki, PGE GIEK Dolna Odra, oraz Urząd Miasta Szczecin.

Aktualności

Zmiany w sprawie ochrony danych osobowych – RODO

Dodano: 25.05.2018 11:54

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych... Czytaj więcej»

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 4

Dodano: 15.04.2018 12:39

Dzisiaj był ostatni dzień naszych zawodów. Czas bardzo szybko minął. Dopiero co witaliśmy każde państwo na lotnisku,a teraz musimy się już żegnać. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Jako organizatorzy jesteśmy mądrzejsi o kolejne doświadczenia. Wiemy co należy jeszcze... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 3

Dodano: 14.04.2018 12:36

Dzisiaj mieliśmy przyjemność oglądać zmagania zawodników w trzech konkurencjach. Jako pierwsza odbyła się konkurencja P1 10m Air Pistol Men SH1. W tej konkurencji mieliśmy zaszczyt udekorować zawodników zarówno indywidualnie jak i drużynowo. Dekoracja zaczęła się od nagród indywidualnych. Trzecie miejsce... Czytaj więcej»

archiwum