powieksz zero pomniejsz

2017 World Shooting Para Sport Grand Prix in Szczecin

2016 IPC Shooting World Cup in Szczecin,

Szanowni Klubowicze!

 

 

Serdecznie informujemy o zbliżającym się wielkimi krokami:

Międzynarodowym Grand Prix w Strzelectwie Sportowym Osób Niepełnosprawnych w Szczecinie – 2017 World Shooting Para Sport Grand Prix in Szczecin, Poland,

które odbędzie się już od 24 do 30 kwietnia 2017 roku.

 

W tych dniach jak co roku, Miejski Stadion Lekkoatletyczny im. Wiesława Maniaka zostanie przekształcony w strzelnicę pneumatyczną na której swoich sił spróbują najlepsi strzelcy z całego świata.

 

Gościć będziemy w Szczecinie reprezentantów aż 27 państw z Europy oraz zawodników z tak egzotycznych krajów jak Kamerun czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Warto wspomnieć, iż ranga zawodów pozwala zawodnikom na zdobycie punktów MQS (Minimal Qualification Scores) które przyczynią się do wyboru zawodników kadr narodowych na najbliższe Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio!

 

Uroczyste otwarcie Grand Prix będzie miało miejsce dnia 26 kwietnia o godzinie 9:00. Będą brali w nim udział przedstawiciele władz miasta Szczecin, instytucji wspierających działanie klubu, oraz przedstawiciele nowego zarządu Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego - World Shooting Para Sport pod którego patronatem odbędą się nasze zawody.

 

Już od godziny 10:00 tego samego dnia będziemy mieli okazję śledzić poczynania strzelców, którzy zmierzą się w konkurencjach: indywidualnych: R1, R2, R3, R4, R5, P1, P2, P5, FTP, FTR1, FTR2, oraz drużynowych: R3, R4, R5, P1,P5. Grand Prix potrwa aż do soboty, do godziny 19:00.

 

Szczegółowy plan zawodów, oraz wszelkie informacje związane z 2017 World Shooting Para Sport Grand Prix in Szczecin można znaleźć na stronie internetowej poświęconej temu wydarzeniu:

www.start-shooting.com.pl 

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

 

Wydarzenie dofinansowane ze środków PFRON, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Urzędu Miejskiego, Urzędu Marszałkowskiego oraz jednostek sponsorskich Grupy Azoty i Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra

Aktualności

Projekt Statutu Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie

Dodano: 20.12.2017 14:03

Poniżej przedstawiamy Państwu projekt statutu zatwierdzony przez Delegatów Klubu podczas Nadzwyczajnego Zebrania Delegatów Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie, które odbyło się w dniu 11.01.2018 roku.    DOKUMENT MOŻNA POBRAĆ TUTAJ: LINK   Delegaci Klubu podczas Zebrania ustanowili również nowy... Czytaj więcej»

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2017

Dodano: 12.12.2017 09:36

W dniu 10 grudnia 2017 roku podczas zawodów sportowych odbywających się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie mieliśmy okazję gościć specjalną osobę, jaką był sam Św. Mikołaj! Mikołajkowe Zawody Sportowe przebiegły pod jego czujnym okiem w najlepszym... Czytaj więcej»

Dobre granie, dobre wyniki!

Dodano: 07.12.2017 15:37

Mikołajkowy Turniej Bocci organizowany przez Integracyjny Klub Sportowy „Zieloni” Zielona Góra w dniu 06.12.2017 r. zakończył się sukcesem naszych zawodników: Lidii Kowalczyk, Daniela Gawrońskiego oraz Daniela Pietrasa. Nasza ekipa uplasowała się na drugim miejscu podium. Walka o pierwsze miejsce do... Czytaj więcej»

Złoto dla Pauliny Woźniak!

Dodano: 06.12.2017 13:56

Podczas kolejnego dnia Mistrzostw Świata w Meksyku, nasza zawodniczka Paulina Woźniak po raz kolejny udowodniła, jak doskonale wypracowała styl klasyczny. Podczas rywalizacji na 100m stylem klasycznym (SB8) pokonała z czasem (1:24,97) o niemal 10 sek. lepszym (!) rywalkę z Chin... Czytaj więcej»

archiwum