powieksz zero pomniejsz

2017 World Shooting Para Sport Grand Prix in Szczecin

2016 IPC Shooting World Cup in Szczecin,

Szanowni Klubowicze!

 

 

Serdecznie informujemy o zbliżającym się wielkimi krokami:

Międzynarodowym Grand Prix w Strzelectwie Sportowym Osób Niepełnosprawnych w Szczecinie – 2017 World Shooting Para Sport Grand Prix in Szczecin, Poland,

które odbędzie się już od 24 do 30 kwietnia 2017 roku.

 

W tych dniach jak co roku, Miejski Stadion Lekkoatletyczny im. Wiesława Maniaka zostanie przekształcony w strzelnicę pneumatyczną na której swoich sił spróbują najlepsi strzelcy z całego świata.

 

Gościć będziemy w Szczecinie reprezentantów aż 27 państw z Europy oraz zawodników z tak egzotycznych krajów jak Kamerun czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Warto wspomnieć, iż ranga zawodów pozwala zawodnikom na zdobycie punktów MQS (Minimal Qualification Scores) które przyczynią się do wyboru zawodników kadr narodowych na najbliższe Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio!

 

Uroczyste otwarcie Grand Prix będzie miało miejsce dnia 26 kwietnia o godzinie 9:00. Będą brali w nim udział przedstawiciele władz miasta Szczecin, instytucji wspierających działanie klubu, oraz przedstawiciele nowego zarządu Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego - World Shooting Para Sport pod którego patronatem odbędą się nasze zawody.

 

Już od godziny 10:00 tego samego dnia będziemy mieli okazję śledzić poczynania strzelców, którzy zmierzą się w konkurencjach: indywidualnych: R1, R2, R3, R4, R5, P1, P2, P5, FTP, FTR1, FTR2, oraz drużynowych: R3, R4, R5, P1,P5. Grand Prix potrwa aż do soboty, do godziny 19:00.

 

Szczegółowy plan zawodów, oraz wszelkie informacje związane z 2017 World Shooting Para Sport Grand Prix in Szczecin można znaleźć na stronie internetowej poświęconej temu wydarzeniu:

www.start-shooting.com.pl 

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

 

Wydarzenie dofinansowane ze środków PFRON, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Urzędu Miejskiego, Urzędu Marszałkowskiego oraz jednostek sponsorskich Grupy Azoty i Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra

Aktualności

Zmiany w sprawie ochrony danych osobowych – RODO

Dodano: 25.05.2018 11:54

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych... Czytaj więcej»

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 4

Dodano: 15.04.2018 12:39

Dzisiaj był ostatni dzień naszych zawodów. Czas bardzo szybko minął. Dopiero co witaliśmy każde państwo na lotnisku,a teraz musimy się już żegnać. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Jako organizatorzy jesteśmy mądrzejsi o kolejne doświadczenia. Wiemy co należy jeszcze... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 3

Dodano: 14.04.2018 12:36

Dzisiaj mieliśmy przyjemność oglądać zmagania zawodników w trzech konkurencjach. Jako pierwsza odbyła się konkurencja P1 10m Air Pistol Men SH1. W tej konkurencji mieliśmy zaszczyt udekorować zawodników zarówno indywidualnie jak i drużynowo. Dekoracja zaczęła się od nagród indywidualnych. Trzecie miejsce... Czytaj więcej»

archiwum