powieksz zero pomniejsz

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 3

IMG_3668,

Dzisiaj mieliśmy przyjemność oglądać zmagania zawodników w trzech konkurencjach.

Jako pierwsza odbyła się konkurencja P1 10m Air Pistol Men SH1. W tej konkurencji mieliśmy zaszczyt udekorować zawodników zarówno indywidualnie jak i drużynowo. Dekoracja zaczęła się od nagród indywidualnych. Trzecie miejsce zajął reprezentant z Ukrainy Oleksii Denysiuk z sumą punktów 215,3. Drugie miejsce powędrowało do zawodnika z Uzbekistanu Aziz Ibragimov z wynikiem 235,9. Zwyciężył również zawodnik z Uzbekistanu Server Ibragimov z końcową sumą punktów 237,4. W  rywalizacji drużynowej nagrodzone zostały dwa miejsca. Złoty medal otrzymali zawodnicy z Ukrainy w składzie: Oleksii Denysiuk, Andriy Zakhvateyev, Yurii Matafonov. Razem zdobyli oni 1657 punktów. Srebrny medal powędrował do reprezentantów Polski, których drużyna składała się z Pierzyńskiego Kacpra, Sowińskiego Szymona oraz Rodzika Filipa. Uzyskali oni sumę wszystkich punktów 1646.

 

 

 

Nagrody zostały wręczone przez Pana Grzegorza Musztafagę, vice prezesa Klubu Sportowego Inwalidów Start.

Drugą konkurencją dnia dzisiejszego było Falling Target Rifle SH2. Z powodów problemu z dojazdem dwóch zawodników niestety nie wzięło udziału w zmaganiach. Trzecie miejsce w konkurencji zajął Polak, Piotr Kacalski. Drugie miejsce powędrowało do zawodnika z Ukrainy Vatalii Plakushchyi. Pierwsze miejsce otrzymał reprezentant Ukrainy Vasyl Kovalchuk. Puchary naszym zwycięzcom wręczył delegat techniczny z World Shooting Para Sport Pana Pasan Kularanthne.

 

 

 

Ostatnią konkurencją, którą mieliśmy przyjemność oglądać była R1 10 m Air Rifle Standing Men SH1. Wszystkie trzy miejsca zostały zdobyte przez reprezentantów Ukrainy. Brązowy medal otrzymał Oleksandr Denysenko uzyskując 214,6 punktu. Drugie miejsce zajął Yurii Stoiev z sumą punktów 241,1. Zwyciężył natomiast Andrii Doroshenko z końcowym wynikiem 249,1 punktu. Nagrody zostały wręczone przez Panią Agnieszkę Ostrowską z sędzinę z World Shooting Para Sport.

 

 

 

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy jutro, na ostatni dzień zmagań naszych sportowców.

 

 

#Szczecin Kibicuje
Realizację Grand Prix dofinansowuje PFRON, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Miasto Szczecin, PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

Aktualności

15 medali Szczecińskich Lekkoatletów na MP w Bydgoszczy

Dodano: 15.06.2018 14:05

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, które odbył się w dniach 08-10.06.2018 r. w Bydgoszczy, zakończyły się dla Szczecińskich zawodników ogromnym sukcesem. Reprezentanci Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie zdobyli 15 medali.     Medalistami zawodów zostali:  Joanna Hańtzschel... Czytaj więcej»

12 medali Szczecińskich strzelców w Bydgoszczy

Dodano: 07.06.2018 13:54

W dniach 31.05 – 03.06.2018r. w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym.  Drużyna ze Szczecina wywalczyła 12 medali.     Srebrny medal zdobyła Jolanta Szulc w konkurencji R2 karabin pneumatyczny. Brązowy medal w P2 pistolet pneumatyczny... Czytaj więcej»

III miejsce Szczecińskich zawodników bocci!

Dodano: 28.05.2018 11:41

W dniach 25-27.05.2018 r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się  VIII Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Bocci.     Nasi zawodnicy: Lidia Kowalczyk, Jan Gawroński, Daniel Pietras zajęli 3 miejsce w kategorii integracja. Od zajęcia wyższej pozycji... Czytaj więcej»

Zmiany w sprawie ochrony danych osobowych – RODO

Dodano: 25.05.2018 11:54

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych... Czytaj więcej»

archiwum