powieksz zero pomniejsz

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 3

IMG_3668,

Dzisiaj mieliśmy przyjemność oglądać zmagania zawodników w trzech konkurencjach.

Jako pierwsza odbyła się konkurencja P1 10m Air Pistol Men SH1. W tej konkurencji mieliśmy zaszczyt udekorować zawodników zarówno indywidualnie jak i drużynowo. Dekoracja zaczęła się od nagród indywidualnych. Trzecie miejsce zajął reprezentant z Ukrainy Oleksii Denysiuk z sumą punktów 215,3. Drugie miejsce powędrowało do zawodnika z Uzbekistanu Aziz Ibragimov z wynikiem 235,9. Zwyciężył również zawodnik z Uzbekistanu Server Ibragimov z końcową sumą punktów 237,4. W  rywalizacji drużynowej nagrodzone zostały dwa miejsca. Złoty medal otrzymali zawodnicy z Ukrainy w składzie: Oleksii Denysiuk, Andriy Zakhvateyev, Yurii Matafonov. Razem zdobyli oni 1657 punktów. Srebrny medal powędrował do reprezentantów Polski, których drużyna składała się z Pierzyńskiego Kacpra, Sowińskiego Szymona oraz Rodzika Filipa. Uzyskali oni sumę wszystkich punktów 1646.

 

 

 

Nagrody zostały wręczone przez Pana Grzegorza Musztafagę, vice prezesa Klubu Sportowego Inwalidów Start.

Drugą konkurencją dnia dzisiejszego było Falling Target Rifle SH2. Z powodów problemu z dojazdem dwóch zawodników niestety nie wzięło udziału w zmaganiach. Trzecie miejsce w konkurencji zajął Polak, Piotr Kacalski. Drugie miejsce powędrowało do zawodnika z Ukrainy Vatalii Plakushchyi. Pierwsze miejsce otrzymał reprezentant Ukrainy Vasyl Kovalchuk. Puchary naszym zwycięzcom wręczył delegat techniczny z World Shooting Para Sport Pana Pasan Kularanthne.

 

 

 

Ostatnią konkurencją, którą mieliśmy przyjemność oglądać była R1 10 m Air Rifle Standing Men SH1. Wszystkie trzy miejsca zostały zdobyte przez reprezentantów Ukrainy. Brązowy medal otrzymał Oleksandr Denysenko uzyskując 214,6 punktu. Drugie miejsce zajął Yurii Stoiev z sumą punktów 241,1. Zwyciężył natomiast Andrii Doroshenko z końcowym wynikiem 249,1 punktu. Nagrody zostały wręczone przez Panią Agnieszkę Ostrowską z sędzinę z World Shooting Para Sport.

 

 

 

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy jutro, na ostatni dzień zmagań naszych sportowców.

 

 

#Szczecin Kibicuje
Realizację Grand Prix dofinansowuje PFRON, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Miasto Szczecin, PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

Aktualności

Zmiany w sprawie ochrony danych osobowych – RODO

Dodano: 25.05.2018 11:54

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych... Czytaj więcej»

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 4

Dodano: 15.04.2018 12:39

Dzisiaj był ostatni dzień naszych zawodów. Czas bardzo szybko minął. Dopiero co witaliśmy każde państwo na lotnisku,a teraz musimy się już żegnać. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Jako organizatorzy jesteśmy mądrzejsi o kolejne doświadczenia. Wiemy co należy jeszcze... Czytaj więcej»

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

archiwum