powieksz zero pomniejsz

Bocci

Instruktor: Halina Juszczuk.

Miejsce treningów: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 2, przy ul. Bolesława Śmiałego 42-43. Zajęcia w okresie letnim odbywają się również w plenerze. Treningi trwają cały rok.

Bocci to magia myślenia, magia dokładności, magia treningów i magia uśmiechu. Sekcja bocci Startu Szczecin jest uwielbiana. Grają fachowcy, którzy mają sporo znakomitych wyników w ogólnopolskich turniejach integracyjnych i początkujący, którzy w bocci zakochują się i chcą trenować, trenować, trenować i grać, grać, grać. Zapewniają, że przy bocci nikt się nie obrazi, treningi i zawody to rewelacyjna atmosfera. Grają w Mistrzostwach Polski i z wielkimi sukcesami w zawodach integracyjnych. Niby są małomówni, ale potrafią też rozgadać się przez kilka godzin. Ktoś w Szczecinie chce zobaczyć jak wygląda bocci, to zaprasza sekcję Startu Szczecin, ekipa przyjedzie i magiczną sprawę zaprezentuje. Często grają też z zaproszonymi gośćmi: Pogoń 04 Szczecin, Linke Gold Team (mistrzowie Świata brazylijskiego jiu-jitsu), dziennikarze i księża. Z grzeczności chociaż raz z gośćmi przegrywają. Bocci jest bardzo popularna podczas klubowych obozów i spotkaniach przedświatecznych. Nawet Mikołaj, który rozdaje prezenty bocci lubi.

Sekcja jest dofinansowana przez PFRON.

Aktualności

Projekt Statutu Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie

Dodano: 20.12.2017 14:03

Poniżej przedstawiamy Państwu projekt statutu zatwierdzony przez Delegatów Klubu podczas Nadzwyczajnego Zebrania Delegatów Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie, które odbyło się w dniu 11.01.2018 roku.    DOKUMENT MOŻNA POBRAĆ TUTAJ: LINK   Delegaci Klubu podczas Zebrania ustanowili również nowy... Czytaj więcej»

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2017

Dodano: 12.12.2017 09:36

W dniu 10 grudnia 2017 roku podczas zawodów sportowych odbywających się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie mieliśmy okazję gościć specjalną osobę, jaką był sam Św. Mikołaj! Mikołajkowe Zawody Sportowe przebiegły pod jego czujnym okiem w najlepszym... Czytaj więcej»

Dobre granie, dobre wyniki!

Dodano: 07.12.2017 15:37

Mikołajkowy Turniej Bocci organizowany przez Integracyjny Klub Sportowy „Zieloni” Zielona Góra w dniu 06.12.2017 r. zakończył się sukcesem naszych zawodników: Lidii Kowalczyk, Daniela Gawrońskiego oraz Daniela Pietrasa. Nasza ekipa uplasowała się na drugim miejscu podium. Walka o pierwsze miejsce do... Czytaj więcej»

Złoto dla Pauliny Woźniak!

Dodano: 06.12.2017 13:56

Podczas kolejnego dnia Mistrzostw Świata w Meksyku, nasza zawodniczka Paulina Woźniak po raz kolejny udowodniła, jak doskonale wypracowała styl klasyczny. Podczas rywalizacji na 100m stylem klasycznym (SB8) pokonała z czasem (1:24,97) o niemal 10 sek. lepszym (!) rywalkę z Chin... Czytaj więcej»

archiwum