powieksz zero pomniejsz

Bocci

Instruktor: Halina Juszczuk.

Miejsce treningów: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 2, przy ul. Bolesława Śmiałego 42-43. Zajęcia w okresie letnim odbywają się również w plenerze. Treningi trwają cały rok.

Bocci to magia myślenia, magia dokładności, magia treningów i magia uśmiechu. Sekcja bocci Startu Szczecin jest uwielbiana. Grają fachowcy, którzy mają sporo znakomitych wyników w ogólnopolskich turniejach integracyjnych i początkujący, którzy w bocci zakochują się i chcą trenować, trenować, trenować i grać, grać, grać. Zapewniają, że przy bocci nikt się nie obrazi, treningi i zawody to rewelacyjna atmosfera. Grają w Mistrzostwach Polski i z wielkimi sukcesami w zawodach integracyjnych. Niby są małomówni, ale potrafią też rozgadać się przez kilka godzin. Ktoś w Szczecinie chce zobaczyć jak wygląda bocci, to zaprasza sekcję Startu Szczecin, ekipa przyjedzie i magiczną sprawę zaprezentuje. Często grają też z zaproszonymi gośćmi: Pogoń 04 Szczecin, Linke Gold Team (mistrzowie Świata brazylijskiego jiu-jitsu), dziennikarze i księża. Z grzeczności chociaż raz z gośćmi przegrywają. Bocci jest bardzo popularna podczas klubowych obozów i spotkaniach przedświatecznych. Nawet Mikołaj, który rozdaje prezenty bocci lubi.

Sekcja jest dofinansowana przez PFRON.

Aktualności

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

archiwum