powieksz zero pomniejsz

Bocci

Instruktor: Halina Juszczuk.

Miejsce treningów: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 2, przy ul. Bolesława Śmiałego 42-43. Zajęcia w okresie letnim odbywają się również w plenerze. Treningi trwają cały rok.

Bocci to magia myślenia, magia dokładności, magia treningów i magia uśmiechu. Sekcja bocci Startu Szczecin jest uwielbiana. Grają fachowcy, którzy mają sporo znakomitych wyników w ogólnopolskich turniejach integracyjnych i początkujący, którzy w bocci zakochują się i chcą trenować, trenować, trenować i grać, grać, grać. Zapewniają, że przy bocci nikt się nie obrazi, treningi i zawody to rewelacyjna atmosfera. Grają w Mistrzostwach Polski i z wielkimi sukcesami w zawodach integracyjnych. Niby są małomówni, ale potrafią też rozgadać się przez kilka godzin. Ktoś w Szczecinie chce zobaczyć jak wygląda bocci, to zaprasza sekcję Startu Szczecin, ekipa przyjedzie i magiczną sprawę zaprezentuje. Często grają też z zaproszonymi gośćmi: Pogoń 04 Szczecin, Linke Gold Team (mistrzowie Świata brazylijskiego jiu-jitsu), dziennikarze i księża. Z grzeczności chociaż raz z gośćmi przegrywają. Bocci jest bardzo popularna podczas klubowych obozów i spotkaniach przedświatecznych. Nawet Mikołaj, który rozdaje prezenty bocci lubi.

Sekcja jest dofinansowana przez PFRON.

Aktualności

15 medali Szczecińskich Lekkoatletów na MP w Bydgoszczy

Dodano: 15.06.2018 14:05

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, które odbył się w dniach 08-10.06.2018 r. w Bydgoszczy, zakończyły się dla Szczecińskich zawodników ogromnym sukcesem. Reprezentanci Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie zdobyli 15 medali.     Medalistami zawodów zostali:  Joanna Hańtzschel... Czytaj więcej»

12 medali Szczecińskich strzelców w Bydgoszczy

Dodano: 07.06.2018 13:54

W dniach 31.05 – 03.06.2018r. w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym.  Drużyna ze Szczecina wywalczyła 12 medali.     Srebrny medal zdobyła Jolanta Szulc w konkurencji R2 karabin pneumatyczny. Brązowy medal w P2 pistolet pneumatyczny... Czytaj więcej»

III miejsce Szczecińskich zawodników bocci!

Dodano: 28.05.2018 11:41

W dniach 25-27.05.2018 r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się  VIII Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Bocci.     Nasi zawodnicy: Lidia Kowalczyk, Jan Gawroński, Daniel Pietras zajęli 3 miejsce w kategorii integracja. Od zajęcia wyższej pozycji... Czytaj więcej»

Zmiany w sprawie ochrony danych osobowych – RODO

Dodano: 25.05.2018 11:54

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych... Czytaj więcej»

archiwum