powieksz zero pomniejsz

Dobre granie, dobre wyniki!

SONY DSC,

Mikołajkowy Turniej Bocci organizowany przez Integracyjny Klub Sportowy „Zieloni” Zielona Góra w dniu 06.12.2017 r. zakończył się sukcesem naszych zawodników: Lidii Kowalczyk, Daniela Gawrońskiego oraz Daniela Pietrasa. Nasza ekipa uplasowała się na drugim miejscu podium. Walka o pierwsze miejsce do ostatniej rundy była bardzo zaciekła. Ale tym razem gospodarze okazali się lepsi.
Druga drużyna: Aleksandra Butrym, Agata Noga oraz Paweł Żaczek zajęła 7 miejsce. Było bardzo blisko półfinałów, mecz przegrany tylko jednym punktem przeszkodził naszym graczom w rywalizacji o lepsze miejsce i wyjście z grupy. Ale trzeba im pogratulować, bo pozostałe mecze były rozgrywane na wysokim poziomie i to z bardzo mocnymi rywalami.
W zawodach uczestniczyło 15 drużyn z ośrodków i klubów z Polski trenujących Boccię.
Dziękujemy organizatorom za wspaniałe przyjęcie i mikołajkową atmosferę pełną serdeczności.

Aktualności

Projekt Statutu Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie

Dodano: 20.12.2017 14:03

Poniżej przedstawiamy Państwu projekt statutu zatwierdzony przez Delegatów Klubu podczas Nadzwyczajnego Zebrania Delegatów Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie, które odbyło się w dniu 11.01.2018 roku.    DOKUMENT MOŻNA POBRAĆ TUTAJ: LINK   Delegaci Klubu podczas Zebrania ustanowili również nowy... Czytaj więcej»

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2017

Dodano: 12.12.2017 09:36

W dniu 10 grudnia 2017 roku podczas zawodów sportowych odbywających się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie mieliśmy okazję gościć specjalną osobę, jaką był sam Św. Mikołaj! Mikołajkowe Zawody Sportowe przebiegły pod jego czujnym okiem w najlepszym... Czytaj więcej»

Złoto dla Pauliny Woźniak!

Dodano: 06.12.2017 13:56

Podczas kolejnego dnia Mistrzostw Świata w Meksyku, nasza zawodniczka Paulina Woźniak po raz kolejny udowodniła, jak doskonale wypracowała styl klasyczny. Podczas rywalizacji na 100m stylem klasycznym (SB8) pokonała z czasem (1:24,97) o niemal 10 sek. lepszym (!) rywalkę z Chin... Czytaj więcej»

Brązowy medal dla Pauliny Woźniak na Mistrzostwach Świata w Meksyku!

Dodano: 05.12.2017 09:43

Jedna z czołowych zawodniczek Klubu START Szczecin - Paulina Woźniak, zdobyła dziś w nocy podczas Mistrzostw Świata w Meksyku brązowy medal na dystansie 200 metrów stylem zmiennym (SM9)! Paulina wystartowała z szóstego toru. Pierwsze 50 metrów pokonane stylem motylkowym dawały... Czytaj więcej»

archiwum