powieksz zero pomniejsz

Dwa medale podczas MŚ na ergometrze w Alexandrii!

1,

Nasza reprezentacja startuje na Mistrzostwach Świata na ergometrze od 2013 roku, rokrocznie zdobywając medale. W zawodach wystartowało 2527 zawodników z  23 krajów. W kategorii wioślarzy niepełnosprawnych wystartowało 85 zawodników. W tym roku po raz pierwszy zawody odbywają się pod federacją wioślarską FISA.

 

Wyniki:
Złoty medal Michał Gadowski  KSI START Szczecin kategoria PR2
Srebrny medal Jarek Kailing KSI START Szczecin kategoria PR1

 

Brązowy medal Robert Niesyczyński UKS SALWATOR Kraków kategoria PR3

 

IV miejsce Krzysztof Pikulski Lootto Bydgostia Bydgoszcz kategoria PR3

 

 
Wyniki sportowe są zasługą ciężkiej pracy zawodników, trenerów: Tomasza Kaźmierczaka, Dr Krzysztofa Krupeckiego, Przemka Koneckiego, Kazimierza Fiuta, Janusza Włodek, fizjoterapeutki Beata Buryta.

 
Ale w sporcie najważniejsze są pieniądze i dlatego wielkie podziękowania dla naszych sponsorów:
1. USA Concept2, Inc, sfinansowała nasz przelot i hotel.
2. FUTREX Sp. z o. o. z prezesem Johna van Ansem i Herman Noordman, którzy wspierają nasze poczynania wioślarskie
3. 4F OTCF S.A. która zawsze nas wspiera w odzież, dzięki czemu wyglądamy super.
4. BRENDA zawsze wspiera nas w najlepsze okulary.
5. Polski Komitet Paraolimpijski, P.Z.S.N. START, bez których by nie było szkolenia paraolimpijskiego w Polsce
6. TZMO S.A. za wsparcie dla wioślarzy.
7. klubów sportowych KSI START Szczecin, Lotto Bydgostia i  UKS SALWATOR Kraków za stworzenie warunków do uprawiania sportu.

#PolskiKomitetParaolimpijskiPolski,  #ZwiązekSportuNiepełnosprawnych”Start”, #Ministerstwo SportuiTurystyki,  #Klub Sportowy Inwalidów START Szczecin, #SzczecinKibicuje, #4F.

Aktualności

Zmiany w sprawie ochrony danych osobowych – RODO

Dodano: 25.05.2018 11:54

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych... Czytaj więcej»

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 4

Dodano: 15.04.2018 12:39

Dzisiaj był ostatni dzień naszych zawodów. Czas bardzo szybko minął. Dopiero co witaliśmy każde państwo na lotnisku,a teraz musimy się już żegnać. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Jako organizatorzy jesteśmy mądrzejsi o kolejne doświadczenia. Wiemy co należy jeszcze... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 3

Dodano: 14.04.2018 12:36

Dzisiaj mieliśmy przyjemność oglądać zmagania zawodników w trzech konkurencjach. Jako pierwsza odbyła się konkurencja P1 10m Air Pistol Men SH1. W tej konkurencji mieliśmy zaszczyt udekorować zawodników zarówno indywidualnie jak i drużynowo. Dekoracja zaczęła się od nagród indywidualnych. Trzecie miejsce... Czytaj więcej»

archiwum