powieksz zero pomniejsz

Dwa medale podczas MŚ na ergometrze w Alexandrii!

1,

Nasza reprezentacja startuje na Mistrzostwach Świata na ergometrze od 2013 roku, rokrocznie zdobywając medale. W zawodach wystartowało 2527 zawodników z  23 krajów. W kategorii wioślarzy niepełnosprawnych wystartowało 85 zawodników. W tym roku po raz pierwszy zawody odbywają się pod federacją wioślarską FISA.

 

Wyniki:
Złoty medal Michał Gadowski  KSI START Szczecin kategoria PR2
Srebrny medal Jarek Kailing KSI START Szczecin kategoria PR1

 

Brązowy medal Robert Niesyczyński UKS SALWATOR Kraków kategoria PR3

 

IV miejsce Krzysztof Pikulski Lootto Bydgostia Bydgoszcz kategoria PR3

 

 
Wyniki sportowe są zasługą ciężkiej pracy zawodników, trenerów: Tomasza Kaźmierczaka, Dr Krzysztofa Krupeckiego, Przemka Koneckiego, Kazimierza Fiuta, Janusza Włodek, fizjoterapeutki Beata Buryta.

 
Ale w sporcie najważniejsze są pieniądze i dlatego wielkie podziękowania dla naszych sponsorów:
1. USA Concept2, Inc, sfinansowała nasz przelot i hotel.
2. FUTREX Sp. z o. o. z prezesem Johna van Ansem i Herman Noordman, którzy wspierają nasze poczynania wioślarskie
3. 4F OTCF S.A. która zawsze nas wspiera w odzież, dzięki czemu wyglądamy super.
4. BRENDA zawsze wspiera nas w najlepsze okulary.
5. Polski Komitet Paraolimpijski, P.Z.S.N. START, bez których by nie było szkolenia paraolimpijskiego w Polsce
6. TZMO S.A. za wsparcie dla wioślarzy.
7. klubów sportowych KSI START Szczecin, Lotto Bydgostia i  UKS SALWATOR Kraków za stworzenie warunków do uprawiania sportu.

#PolskiKomitetParaolimpijskiPolski,  #ZwiązekSportuNiepełnosprawnych”Start”, #Ministerstwo SportuiTurystyki,  #Klub Sportowy Inwalidów START Szczecin, #SzczecinKibicuje, #4F.

Aktualności

15 medali Szczecińskich Lekkoatletów na MP w Bydgoszczy

Dodano: 15.06.2018 14:05

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, które odbył się w dniach 08-10.06.2018 r. w Bydgoszczy, zakończyły się dla Szczecińskich zawodników ogromnym sukcesem. Reprezentanci Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie zdobyli 15 medali.     Medalistami zawodów zostali:  Joanna Hańtzschel... Czytaj więcej»

12 medali Szczecińskich strzelców w Bydgoszczy

Dodano: 07.06.2018 13:54

W dniach 31.05 – 03.06.2018r. w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym.  Drużyna ze Szczecina wywalczyła 12 medali.     Srebrny medal zdobyła Jolanta Szulc w konkurencji R2 karabin pneumatyczny. Brązowy medal w P2 pistolet pneumatyczny... Czytaj więcej»

III miejsce Szczecińskich zawodników bocci!

Dodano: 28.05.2018 11:41

W dniach 25-27.05.2018 r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się  VIII Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Bocci.     Nasi zawodnicy: Lidia Kowalczyk, Jan Gawroński, Daniel Pietras zajęli 3 miejsce w kategorii integracja. Od zajęcia wyższej pozycji... Czytaj więcej»

Zmiany w sprawie ochrony danych osobowych – RODO

Dodano: 25.05.2018 11:54

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych... Czytaj więcej»

archiwum