powieksz zero pomniejsz

Tenis ziemny

Trener: Rafał Smyła.

Miejsce treningów: korty tenisowe przy ulicy Tenisowej 38.

Szczecińska sekcja tenisa ziemnego jest popularna i próbuje powalczyć sporo chętnych. Na większy sukces trzeba jednak jeszcze poczekać. Trener Rafał Smyła zapewnia, że szczecińskie tenisowe gwiazdy prędzej, czy później znajdą się. W tenisa ziemnego dużo chętnych chce grać dla sportowej zabawy i dbanie o zdrowie, ale są też tacy miłośnicy, którzy chcą wygrywać z innymi. Chcą stanąć na podium i otrzymać brawa od publiczności. Warto dodać, że czołowi szczecińscy tenisiści to prawdziwi przyjaciele. Zawsze sobie pomogą. Chcą w 2016r. trenować jeszcze więcej i sięgnąć po chociaż minimalny sukces. Wszyscy są zachwyceni końcówką 2015r. tenisistki Agnieszki Radwańskiej, która wywalczyła tytuł najlepszej zawodniczki Świata.

Sekcja jest dofinansowana przez PFRON.

 

 

Aktualności

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

archiwum