powieksz zero pomniejsz

Zapisy na Jesienne Integracyjne Zawody Sportowe – Pustkowo

SONY DSC,

Szanowni Klubowicze!

 

 

Klub Sportowy Inwalidów START z przyjemnością informuje o możliwości zapisu na coroczne, Jesienne Integracyjne Zawody Sportowe odbywające się w Pustkowie.

 

Impreza odbędzie się już 6-ty rok z rzędu, dzięki dofinansowaniu PFRON w ramach XXIV konkursu. Jak zawsze, osoby odpowiedzialne za organizację wydarzenia, przygotują wiele fascynujących zajęć, mających na celu integrację i aktywizację beneficjentów Klubu. Uczestnicy wyjazdu, będą mieli możliwość sprawdzenia się w:

  • konkurencjach strzeleckich, korzystając z profesjonalnego sprzętu strzeleckiego, używanego przez najlepszych strzelców klubu,
  • grze w Darta, czyli popularnej „cel-lotce” sprawdzającej celność,
  • pchnięciu kulą, popularnej konkurencji olimpijskiej,
  • bocci, bardzo dynamicznie rozwijającej się w ostatnim czasie dyscyplinie paraolimpijskiej,
  • tenisie ziemnym i stołowym,

Oraz wielu innych, o których dowiecie się już na miejscu! Wszystkie zajęcia sportowe o charakterze ogólnorozwojowym, mają na celu integrację oraz czynną aktywizację poprzez sport wszystkich osób niepełnosprawnych. Gry zespołowe i zdrowa rywalizacja, na pewno przyczynią się do wspólnej integracji  niepełnosprawnych i zdrowych uczestników imprezy.

 

Jesienne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w ośrodku ZEM – Tourist w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Pustkowo.

 

Zapisy na Integracyjne Zawody Sportowe prowadzone są w siedzibie KSI START. Rezerwacji można dokonać poprzez osobiste przybycie do klubu, lub poprzez kontakt telefoniczny/mailowy z biurem klubu.

 

Zapraszamy!

 

Zawody sportowe zorganizowane zostaną dzięki dofinansowaniu z:

Aktualności

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

Rehabilitacja dzieci poprzez pływanie

Dodano: 21.03.2018 10:29

Zapraszamy wszystkich najmłodszych z niepełnosprawnością ruchową na darmową rehabilitację poprzez pływanie:

archiwum