powieksz zero pomniejsz

Zapisy na Jesienne Integracyjne Zawody Sportowe – Pustkowo

SONY DSC,

Szanowni Klubowicze!

 

 

Klub Sportowy Inwalidów START z przyjemnością informuje o możliwości zapisu na coroczne, Jesienne Integracyjne Zawody Sportowe odbywające się w Pustkowie.

 

Impreza odbędzie się już 6-ty rok z rzędu, dzięki dofinansowaniu PFRON w ramach XXIV konkursu. Jak zawsze, osoby odpowiedzialne za organizację wydarzenia, przygotują wiele fascynujących zajęć, mających na celu integrację i aktywizację beneficjentów Klubu. Uczestnicy wyjazdu, będą mieli możliwość sprawdzenia się w:

  • konkurencjach strzeleckich, korzystając z profesjonalnego sprzętu strzeleckiego, używanego przez najlepszych strzelców klubu,
  • grze w Darta, czyli popularnej „cel-lotce” sprawdzającej celność,
  • pchnięciu kulą, popularnej konkurencji olimpijskiej,
  • bocci, bardzo dynamicznie rozwijającej się w ostatnim czasie dyscyplinie paraolimpijskiej,
  • tenisie ziemnym i stołowym,

Oraz wielu innych, o których dowiecie się już na miejscu! Wszystkie zajęcia sportowe o charakterze ogólnorozwojowym, mają na celu integrację oraz czynną aktywizację poprzez sport wszystkich osób niepełnosprawnych. Gry zespołowe i zdrowa rywalizacja, na pewno przyczynią się do wspólnej integracji  niepełnosprawnych i zdrowych uczestników imprezy.

 

Jesienne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w ośrodku ZEM – Tourist w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Pustkowo.

 

Zapisy na Integracyjne Zawody Sportowe prowadzone są w siedzibie KSI START. Rezerwacji można dokonać poprzez osobiste przybycie do klubu, lub poprzez kontakt telefoniczny/mailowy z biurem klubu.

 

Zapraszamy!

 

Zawody sportowe zorganizowane zostaną dzięki dofinansowaniu z:

Aktualności

Projekt Statutu Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie

Dodano: 20.12.2017 14:03

Poniżej przedstawiamy Państwu projekt statutu zatwierdzony przez Delegatów Klubu podczas Nadzwyczajnego Zebrania Delegatów Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie, które odbyło się w dniu 11.01.2018 roku.    DOKUMENT MOŻNA POBRAĆ TUTAJ: LINK   Delegaci Klubu podczas Zebrania ustanowili również nowy... Czytaj więcej»

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2017

Dodano: 12.12.2017 09:36

W dniu 10 grudnia 2017 roku podczas zawodów sportowych odbywających się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie mieliśmy okazję gościć specjalną osobę, jaką był sam Św. Mikołaj! Mikołajkowe Zawody Sportowe przebiegły pod jego czujnym okiem w najlepszym... Czytaj więcej»

Dobre granie, dobre wyniki!

Dodano: 07.12.2017 15:37

Mikołajkowy Turniej Bocci organizowany przez Integracyjny Klub Sportowy „Zieloni” Zielona Góra w dniu 06.12.2017 r. zakończył się sukcesem naszych zawodników: Lidii Kowalczyk, Daniela Gawrońskiego oraz Daniela Pietrasa. Nasza ekipa uplasowała się na drugim miejscu podium. Walka o pierwsze miejsce do... Czytaj więcej»

Złoto dla Pauliny Woźniak!

Dodano: 06.12.2017 13:56

Podczas kolejnego dnia Mistrzostw Świata w Meksyku, nasza zawodniczka Paulina Woźniak po raz kolejny udowodniła, jak doskonale wypracowała styl klasyczny. Podczas rywalizacji na 100m stylem klasycznym (SB8) pokonała z czasem (1:24,97) o niemal 10 sek. lepszym (!) rywalkę z Chin... Czytaj więcej»

archiwum