powieksz zero pomniejsz

Zapisy na Jesienne Integracyjne Zawody Sportowe – Pustkowo

SONY DSC,

Szanowni Klubowicze!

 

 

Klub Sportowy Inwalidów START z przyjemnością informuje o możliwości zapisu na coroczne, Jesienne Integracyjne Zawody Sportowe odbywające się w Pustkowie.

 

Impreza odbędzie się już 6-ty rok z rzędu, dzięki dofinansowaniu PFRON w ramach XXIV konkursu. Jak zawsze, osoby odpowiedzialne za organizację wydarzenia, przygotują wiele fascynujących zajęć, mających na celu integrację i aktywizację beneficjentów Klubu. Uczestnicy wyjazdu, będą mieli możliwość sprawdzenia się w:

  • konkurencjach strzeleckich, korzystając z profesjonalnego sprzętu strzeleckiego, używanego przez najlepszych strzelców klubu,
  • grze w Darta, czyli popularnej „cel-lotce” sprawdzającej celność,
  • pchnięciu kulą, popularnej konkurencji olimpijskiej,
  • bocci, bardzo dynamicznie rozwijającej się w ostatnim czasie dyscyplinie paraolimpijskiej,
  • tenisie ziemnym i stołowym,

Oraz wielu innych, o których dowiecie się już na miejscu! Wszystkie zajęcia sportowe o charakterze ogólnorozwojowym, mają na celu integrację oraz czynną aktywizację poprzez sport wszystkich osób niepełnosprawnych. Gry zespołowe i zdrowa rywalizacja, na pewno przyczynią się do wspólnej integracji  niepełnosprawnych i zdrowych uczestników imprezy.

 

Jesienne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w ośrodku ZEM – Tourist w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Pustkowo.

 

Zapisy na Integracyjne Zawody Sportowe prowadzone są w siedzibie KSI START. Rezerwacji można dokonać poprzez osobiste przybycie do klubu, lub poprzez kontakt telefoniczny/mailowy z biurem klubu.

 

Zapraszamy!

 

Zawody sportowe zorganizowane zostaną dzięki dofinansowaniu z:

Aktualności

15 medali Szczecińskich Lekkoatletów na MP w Bydgoszczy

Dodano: 15.06.2018 14:05

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, które odbył się w dniach 08-10.06.2018 r. w Bydgoszczy, zakończyły się dla Szczecińskich zawodników ogromnym sukcesem. Reprezentanci Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie zdobyli 15 medali.     Medalistami zawodów zostali:  Joanna Hańtzschel... Czytaj więcej»

12 medali Szczecińskich strzelców w Bydgoszczy

Dodano: 07.06.2018 13:54

W dniach 31.05 – 03.06.2018r. w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym.  Drużyna ze Szczecina wywalczyła 12 medali.     Srebrny medal zdobyła Jolanta Szulc w konkurencji R2 karabin pneumatyczny. Brązowy medal w P2 pistolet pneumatyczny... Czytaj więcej»

III miejsce Szczecińskich zawodników bocci!

Dodano: 28.05.2018 11:41

W dniach 25-27.05.2018 r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się  VIII Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Bocci.     Nasi zawodnicy: Lidia Kowalczyk, Jan Gawroński, Daniel Pietras zajęli 3 miejsce w kategorii integracja. Od zajęcia wyższej pozycji... Czytaj więcej»

Zmiany w sprawie ochrony danych osobowych – RODO

Dodano: 25.05.2018 11:54

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych... Czytaj więcej»

archiwum