powieksz zero pomniejsz

Lekkoatletyczna

Trenerki: Renata Chilewska i Urszula Pienio.

Miejsce treningów: Miejski Stadion Lekkoatletyczny przy ul. Litewskiej 20.

Sekcja lekkoatletyczna Startu Szczecin jeśli chodzi o sukcesy podczas Mistrzostw Polski, zarówno wśród seniorów i juniorów ma problem. Komplet zdobytych medali, pucharów, dylomów jest ogromny i jest …. bardzo ciężki. Z Zielonej Gory przywiezionych zostało 17 medali, z Kozienic (MP juniorów) 11 medali. Jest tyle tych medali, że trudno wymienić wszystkie nazwiska. Cały skład sekcji jest zachwycający. Warto np. wspomnieć, że Danielowi Gawrońskiemu pomaga jego tata Jan. Ten pan pomaga właściwie wszystkim. Lekkoatleci to cudowana i fantastyczna ekipa. Z treningów wychodzą zwykle dużo później, niż te treningi czasowo kończą się. Męczą się, ale też sportem bawią się. Trenerki są zachwycone i już zapowiadają, że podczas następnych Igrzysk Paraolimpijskich w Tokyo ekipa Startu Szczecin będzie walczyć. Warto dodać, że Start Szczecin lekkoatletycznie „podbija” już Berlin.

Sekcja jest dofinansowana przez PFRON.

Aktualności

15 medali Szczecińskich Lekkoatletów na MP w Bydgoszczy

Dodano: 15.06.2018 14:05

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, które odbył się w dniach 08-10.06.2018 r. w Bydgoszczy, zakończyły się dla Szczecińskich zawodników ogromnym sukcesem. Reprezentanci Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie zdobyli 15 medali.     Medalistami zawodów zostali:  Joanna Hańtzschel... Czytaj więcej»

12 medali Szczecińskich strzelców w Bydgoszczy

Dodano: 07.06.2018 13:54

W dniach 31.05 – 03.06.2018r. w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym.  Drużyna ze Szczecina wywalczyła 12 medali.     Srebrny medal zdobyła Jolanta Szulc w konkurencji R2 karabin pneumatyczny. Brązowy medal w P2 pistolet pneumatyczny... Czytaj więcej»

III miejsce Szczecińskich zawodników bocci!

Dodano: 28.05.2018 11:41

W dniach 25-27.05.2018 r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się  VIII Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Bocci.     Nasi zawodnicy: Lidia Kowalczyk, Jan Gawroński, Daniel Pietras zajęli 3 miejsce w kategorii integracja. Od zajęcia wyższej pozycji... Czytaj więcej»

Zmiany w sprawie ochrony danych osobowych – RODO

Dodano: 25.05.2018 11:54

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych... Czytaj więcej»

archiwum