powieksz zero pomniejsz

LETNIE OTWARTE MP W PŁYWANIU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, SZCZECIN 2014

 

1.Kobiety, 50m. dowolny

S1 – 10

1. Oliwia Jabłońska   Start Wrocław                               29.63   853     S10

2. Zulfiya Gabidullina    Kazachstan                               51.31    824     S3

3. Anna Omielan     Start Białystok                                 32.98   619      S10

S11 – 13

1. Joanna Mendak       Start Białystok                              28.88   852      S13

2. Elisabeth Egel     Estonia                                                36.14    627      S11

3. Henriette Schottner     Niemcy                                 33.65    539      S13

2.Mężczyźni, 50m. dowolny

S1 – 10

1. Izhak Mamistvalov      Izrael                                            1:07.29  858   S1

2. Patryk Karliński           Start Szczecin                             26.33     681    S10

3. Rafał Kalinowski           Start Białystok                            26.57     662    S10

S11 – 13

1. Anuar Akhmetov            Kazachstan                                 26.41      660     S12

2. Wojciech Makowski       IKS Warszawa                           29.52      627       S11

3. Kamil Rzetelski               Start Wrocław                            27.42      589       S12

3.Kobiety, 100m. klasyczny

S1 – 10

1. Patricia Valle Benitez        Meksyk                          2:27.17    684     SB3

2. Paulina Woźniak          Start Szczecin                   1:35.26     532     SB8

3. Zulfiya Gabidullina        Kazachstan                       3:23.92    530    SB2

S11 – 13

1. Elisabeth Egel             Estonia                                   1:39.22      697      SB11

2. Brigita Narmontaite         Litwa                                2:13.36      287      SB11

4.Mężczyźni, 100m. klasyczny

S1 – 10

1. Marcin Potoczny            Unia Oświęcim                  1:48.27     604   SB5

2. Krzysztof Paterka          Start Poznań                      1:21.46       557    SB8

3. Rafał Kalinowski            Start Białystok                   1:18.72      538     SB9

…………………………………………………………………………………………………………

5. Piotr Mejsner                   Start Szczecin                    1:40.75       504    SB6

………………………………………………………………………………………………………….

9. Grzegorz Frankiewicz    Start Szczecin                    1:38.66         313   SB8

S11 – 13

1. Anuar Akhmetov              Kazachstan                     1:14.99       722  SB12

2. Andrey Afanasyev            Kazachstan                     1:18.84      621   SB12

3. Marcin Ryszka                  NWP Kraków                 1:24.16       578   SB11

5.Kobiety 50m. motylkowy

S1 – 10

1. Patricia Valle Benitez         Meksyk                         58.47          1019    S3

2. Paulina Woźniak                Start Szczecin              36.72          661        S9

3. Anna Omielan                     Start Białystok              35.75        566         S10

S11 – 13

1. Henriette Schottner               Niemcy                        40.89        413       S13

2. Gluosne Norkute                      Litwa                          41.96          368     S12

3. Nadezhda Li                             Kazachstan                 44.13         316      S12

6.Mężczyźni, 50m. motylkowy

S1 – 10

1. Patryk Karliński                    Start Szczecin                28.25          714      S1o

2. Patryk Biskup                         Start Kalisz                   31.67           634     S9

3. Sebastian Matczak                 Start Kalisz                   32.06          611      S9

S11 – 13

1. Kamil Rzetelski                        Start Wrocław             29.85       689     S12

2. Anuar Akhmetov                     Kazachstan                   30.01       678    S12

3. Marcin Ryszka                          NWP Krakow               34.60       531    S11

7.Kobiety, 400 dowolny

S1 – 10

1. Oliwia Jabłońska             Start Wrocław              4:42.23   907  S10

2. Katarzyna Sobczak      Start Wrocław      5:33.12  497   S9

3. Katarzyna Pawlik           Start Katowice               5:51.43     470   S10

S10 – 13

1. Diana Sutpayeva             Kazachstan                    6:37.67       339    S12

8.Mężczyźni, 400m. dowolny

1. Patryk Karliński           Start Szczecin                  4:16.71     861       S10

2. Mateusz Bartnik             Start Lublin                    4:46.14    674      S9

3. Dmitriy Li                        Kazachstan                      4:41.70     651` S10

…………………………………………………………………………………………………………

5. Piotr Mejsner                  Start Szczecin                  5:44.19    555    S7

S10 – 13

1. Dmitriy Horlin                Uzbekistan                         4:18.32      790    S13

2. Kaimar Kaldma               Estonia                              5:24.70       449    S12

3.  Alibek Uakpayev             Kazachstan                        6:05.16    316        S12

9.Kobiety, 4 x 100m. zmienny

Open

1. Start Białystok                 6:16.60

2. Kazachstan                       7:48.44

10.Mężczyźni, 4 x 100m. zmienny

Open

1. Kazachstan                                     4:49.92

2. Start Wrocław 1                             5:03.06

3. Start Białystok 1                             5:34.28

11.Kobiety, 100m. dowolny

S1 – 10

1. Oliwia Jabłońska      Start Wrocław      1:04.47    821    S10

2. Zulfiya Gabidullina     Kazachstan         1:56.87     711    S3

3. Anna Omielan              Start Białystok       1:12.78     571  S10

S11 – 13

1. Joanna Mendak             Start Białystok        1:03.39     801     S13

2. Elisabeth Egel                    Estonia                  1:19.86   598       S11

3. Henriette Schottner        Niemcy                    1:15.29     478     S13

12.Mężczyźni, 100m. dowolny

S1 – 10

1. Patryk Karliński            Start Szczecin              56.75       720     S10

2. Izhak Mamistvalov            Izrael                          2:31.87     715    S1

3. Rafał Kalinowski            Start Białystok            58:11       671      S10

…………………………………………………………………………………………………….

8. Piotr Mejsner                   Start Szczecin               1:18.16     460    S7

S11 – 13

1. Dmitriy Horlin                 Uzbekistan                      56:84      762          S13

2. Wojciech Makowski          IKS Warszawa                1:06.14     629        S11

3. Kamil Rzetelski                Start Wrocław                   59:87        615         S12

13.Kobiety, 50m. klasyczny

S1 – 10

1. Paulina Woźniak           Start Szczecin        41:60      668      SB8

2. Patricia Valle Benitez       Meksyk                 1:06.04   553     SB3

3. Anna Omielan         Start Białystok                45.69     506    SB9

S11 – 13

1. Gluosne Norkute          Litwa             45.10    470     SB12

2. Brigita Narmontaite            Litwa      59.94    316      SB11

3. Adrianna Ryszka           Pływak Tomaszów Mazowiecki   SB13   1:43.88     SB13

14.Mężczyźni, 50m. klasyczny

1. Krzysztof Paterka     Start Poznań      37.00    621    SB8

2. Yoav Valinsky       Izrael     44.38   613      SB6

3. Marcin Potoczny    Unia Oświęcim    49.71    612    SB5

……………………………………………………………………………………

4. Piotr Mejsner    Start Szczecin   46.71      526    SB6

…………………………………………………………………………………….

9. Grzegorz Frankiewicz     Start Szczecin   43.40    385   SB8

S10 – 13

1. Anuar Akhmetov       Kazachstan     32.98     793      SB12

2. Andrey Afanasyev      Kazachstan    35.86    616      SB12

3. Bartłomiej Niesyczyński   NWP Krakow   36.66   577   SB12

15.Kobiety, 100m. grzbietowy

S1 – 10

1. Katarzyna Sobczak        Start Wrocław    1:24.27  556  S9

2. Zuzanna Filipiuk             Start Gdańsk     1:34.64   485  S8

3. Anna Omielan                Start Białystok     1:24.64     472  S10

S11 – 13

1. Elisabeth Egel          Estonia          1:30.53    654    S11

2. Henriette Schottner    Niemcy       1:21.26   615    S13

3. Adrianna Ryszka     Pływak Tomaszów Mazowiecki   2:24.39   110  S13

16.Mężczyźni, 100m. grzbietowy

S1 – 10

1. Patryk Biskup    Start Kalisz       1:07.70     759      S9

2. Patryk Karliński     Start Szczecin   1:06.03    751    S10

3. Kamil Karpiuk      Start Wrocław      1:07.69    697   S10

S10 – 13

1. Wojciech Makowski   IKS Warszawa     1:20.89   587    S11

2. Anuar Akhmetov   Kazachstan        1:12.96    538    S12

3. Bekzhan Yessirkepov   Kazachstan     1:19.04    423    S12

17.Kobiety, 100m. motylkowy

S1 – 10

1. Oliwia Jabłońska    Start Wrocław      1:10.25   771    S10

2. Paulina Woźniak    Start Szczecin     1:29.13    420  S9

3. Oxana Mityakova   Kazachstan        2:06.03   355  S6

S11 – 13

1. Nadezhda Li      Kazachstan   1:41.27   242    S12

2. Gluosne Norkute     Litwa     1:45.90    212    S12

18.Mężczyźni, 100m. motylkowy

S1 – 10

1. Patryk Karliński        Start Szczecin              1:06.65   593   S10

2. Sebastian Matczak           Start Kalisz               1:13.49    524   S9

3. Dmitriy Li            Kazachstan        1:11.09   489    S10

S11 – 13

1. Kamil Rzetelski   Start Wrocław          1:09.02   560   S12

2. Anuar Akhmetov     Kazachstan               1:12.29    488   S12

19.Kobiety, 4 x 100m. dowolny

Open

1. Start Gdańsk    6:24.53

2. Start Białystok    6:37.46

3. Kazachstan      6:40.19

20.Mężczyźni, 4 x 100m. dowolny

Open

1. Kazachstan 1             4:22.03

2. Start Wrocław 1        4:29.77

3. Start Białystok           4:52.34

21.Kobiety, 50m. grzebietowy

S1 – 10

1. Zuzanna Filipiuk     Start Gdańsk      42.55     660    S8

2. Katarzyna Sobczak      Start Wrocław      39.96      596   S9

3. Paulina Kawecka       Start Lublin       38.61     563      S10

S11 – 13

1. Elisabeth Egel         Estonia         42.17     653      S11

2. Henriette Schottner       Niemcy       38.62     619     S13

3. Joanna Mendak      Start Białystok      40.63    532     S13

22.Mężczyźni, 50m. grzbietowy

S1 – 10

1. Patryk Biskup           Start Kalisz             31.36     858     S9

2. Rafał Kalinowski      Start Białystok        31.26     749     S10

3. Kamil Karpiuk        Start Wrocław           31.60    727     S10

S11 – 13

1. Wojciech Makowski    IKS Warszawa      37.20      655      S11

2. Anaur Akhmetov   Kazachstan         32.73     637     S12

3. Bekzhan Yessirkepov     Kazachstan        35.54      497       S12

23.Kobiety, 150m. zmienny

S1 – S10

1. Patricia Valle Benitez      Meksyk    3:51.02         744          SM3

2. Karolina Hamer      Start Katowice     3:37.20       461          SM4

3. Julia Sadkowska         IKS Warszawa        5:04.46      168      SM4

24.Mężczyźni, 150m. zmienny

S1 – 10

1. Mateusz Błażejewski     IKS Warszawa     4:01.08      744       SM3

2. Krzysztof Stefanowski      Start Wrocław    4:06.71    207    SM4

3. Jakub Matyja    Unia Oświęcim     4:19.79     177   SM4

25.Kobiety, 200m zmienny

S1 – 10

1. Oliwia Jabłońska     Start Wrocław    2:39.80     757    SM10

2. Paulina Woźniak      Start Szczecin     3:02.89       528   SM9

3. Anna Omielan       Start Białystok        3:09.65      453     SM10

S11 – 13

1. Elisabeth Egel      Estonia       3:06.03     722    SM11

2. Joanna Mendak     Start Białystok      2:49.74     658    SM13

3. Gluosne Norkute        Litwa      3:28.28    359   SM12

26.Mężczyźni, 200m. zmienny

S1 – 10

1. Mateusz Bartnik     Start Lublin   2:34.30      649      SM9

2. Patryk Kowalski     Start Gdańsk      2:31.74     631       SM10

3. Patryk Biskup         Start Kalisz      2:37.78        607    SM9

………………………………………………………………………………………..

6. Piotr Mejsner      Start Szczecin         3:06.77     551       SM7

S11 – 13

1. Kamil Rzetelski     Start Wrocław       2:30.48      661     SM12

2. Wojciech Makowski      IKS Warszawa    2:51.59     572    SM11

3. Andrey Afanasyev           Kazachstan          2:48.95      467       SM12

27.Kobiety, 200m. dowolny

S1 – 10

1. Zulfiya Gabidullina      Kazachstan         4:05.30     1116       S3

2. Patricia Valle Benitez      Meksyk              4:32.81     811         S3

3. Katarzyna Pawlik          Start Katowice         2:41.19     573      S10

S11 – 13

1. Joanna Mendak      Start Białystok       2:39.76        557        S13

2. Henriette Schottner     Niemcy       2:41.05        543     S13

3. Diana Sutpayeva    Kazachstan       2:59.57      434     S12

28.Mężczyźni, 200m. dowolny

S1 – 10

1. Patryk Karliński     Start Szczecin     2:03.51   796     S10

2. Mateusz Bartnik    Start Lublin        2:18.97    686     S9

3. Kamil Karpiuk      Start Wrocław     2:17.33    579    S10

S11 – 13

1. Dmitriy Horlin      Uzbekistan      2:04.52       932     S13

2. Kaimar Kaldma    Estonia         2:23.51    576    S12

3. Wojciech Makowski   IKS Warszawa   2:32.30    547    S11

29.Kobiety, 4 x 50m. dowolny

Open

1. Start Gdańsk          2:48.51

2. Kazachstan             2:55.19

3. Start Białystok        4:11.98

30.Mężczyźni, 4 x 50m. dowolny

Open

1. Kazachstan 1           1:54.41

2. Start Wrocław 1      2:01.15

3. Start Białystok         2:10.72

31.Mieszane, 4 x 50m. dowolnym mix 20 pkt

20 pkt

1. IKS Warszawa 1         3:58.48

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

archiwum