powieksz zero pomniejsz

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2017

Mikołajkowe Zawody Sportowe ,

Jest nam niezmiernie miło po raz kolejny zaprosić wszystkich członków Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie na Mikołajkowe Zawody Sportowe, które odbędą się już 10 grudnia 2017 r.

 

Po raz kolejny przewidziane jest wiele konkurencji, które na stałe goszczą podczas regularnych treningów sekcji sportowych naszego Klubu. Między innymi będą to wyścigi na trenażerach handbike, wyścigi na ergometrach, bocci, strzelectwo i wiele innych.

UWAGA! 

W tym roku, Mikołajkowe Zawody Sportowe odbędą się wyjątkowo w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie, przy ul. Świętoborzyców!

 

Zapraszamy! 10 grudnia 2017 r. – Godzina 15:00, Szkoła nr 35 przy ul. Świętoborzyców!

 

 

Zawody dofinansowane zostaną z funduszu PZSN, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urząd Miejski. 

Aktualności

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

archiwum