powieksz zero pomniejsz

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2017

IMG_0930,

W dniu 10 grudnia 2017 roku podczas zawodów sportowych odbywających się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie mieliśmy okazję gościć specjalną osobę, jaką był sam Św. Mikołaj! Mikołajkowe Zawody Sportowe przebiegły pod jego czujnym okiem w najlepszym porządku.

 

 

Nie zapomniał on również o słodkościach i upominkach dla wszystkich uczestników:

 

 

Podczas zawodów, uczestnicy mieli okazję zmierzenia się w wielu konkurencjach sportowych, takich jak gra w Bocci, wyścig na ergometrze czy trenażerze hand-bike, strzelectwie i wielu innych. Rywalizacja była zaciekła!

 

 

Wszystkim członkom Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w Mikołajkowych Zawodach Sportowych 2017.

 

Przy tej okazji, Zarząd Klubu, pracownicy biura oraz cała kadra trenerska pragnie złożyć wszystkim z was najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i spokoju na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Widzimy się ponownie podczas treningów, już w roku 2018!

 

 

 

Pełna relacja zdjęciowa z Mikołajkowych Zawodów Sportowych znajduje się tutaj: LINK

 

 

Zawody dofinansowane zostaną z funduszu PZSN, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Miejskiego. 

 

Aktualności

Projekt Statutu Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie

Dodano: 20.12.2017 14:03

Poniżej przedstawiamy Państwu projekt statutu zatwierdzony przez Delegatów Klubu podczas Nadzwyczajnego Zebrania Delegatów Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie, które odbyło się w dniu 11.01.2018 roku.    DOKUMENT MOŻNA POBRAĆ TUTAJ: LINK   Delegaci Klubu podczas Zebrania ustanowili również nowy... Czytaj więcej»

Dobre granie, dobre wyniki!

Dodano: 07.12.2017 15:37

Mikołajkowy Turniej Bocci organizowany przez Integracyjny Klub Sportowy „Zieloni” Zielona Góra w dniu 06.12.2017 r. zakończył się sukcesem naszych zawodników: Lidii Kowalczyk, Daniela Gawrońskiego oraz Daniela Pietrasa. Nasza ekipa uplasowała się na drugim miejscu podium. Walka o pierwsze miejsce do... Czytaj więcej»

Złoto dla Pauliny Woźniak!

Dodano: 06.12.2017 13:56

Podczas kolejnego dnia Mistrzostw Świata w Meksyku, nasza zawodniczka Paulina Woźniak po raz kolejny udowodniła, jak doskonale wypracowała styl klasyczny. Podczas rywalizacji na 100m stylem klasycznym (SB8) pokonała z czasem (1:24,97) o niemal 10 sek. lepszym (!) rywalkę z Chin... Czytaj więcej»

Brązowy medal dla Pauliny Woźniak na Mistrzostwach Świata w Meksyku!

Dodano: 05.12.2017 09:43

Jedna z czołowych zawodniczek Klubu START Szczecin - Paulina Woźniak, zdobyła dziś w nocy podczas Mistrzostw Świata w Meksyku brązowy medal na dystansie 200 metrów stylem zmiennym (SM9)! Paulina wystartowała z szóstego toru. Pierwsze 50 metrów pokonane stylem motylkowym dawały... Czytaj więcej»

archiwum