powieksz zero pomniejsz

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2017

IMG_0930,

W dniu 10 grudnia 2017 roku podczas zawodów sportowych odbywających się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie mieliśmy okazję gościć specjalną osobę, jaką był sam Św. Mikołaj! Mikołajkowe Zawody Sportowe przebiegły pod jego czujnym okiem w najlepszym porządku.

 

 

Nie zapomniał on również o słodkościach i upominkach dla wszystkich uczestników:

 

 

Podczas zawodów, uczestnicy mieli okazję zmierzenia się w wielu konkurencjach sportowych, takich jak gra w Bocci, wyścig na ergometrze czy trenażerze hand-bike, strzelectwie i wielu innych. Rywalizacja była zaciekła!

 

 

Wszystkim członkom Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w Mikołajkowych Zawodach Sportowych 2017.

 

Przy tej okazji, Zarząd Klubu, pracownicy biura oraz cała kadra trenerska pragnie złożyć wszystkim z was najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i spokoju na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Widzimy się ponownie podczas treningów, już w roku 2018!

 

 

 

Pełna relacja zdjęciowa z Mikołajkowych Zawodów Sportowych znajduje się tutaj: LINK

 

 

Zawody dofinansowane zostaną z funduszu PZSN, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Miejskiego. 

 

Aktualności

Zmiany w sprawie ochrony danych osobowych – RODO

Dodano: 25.05.2018 11:54

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych... Czytaj więcej»

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 4

Dodano: 15.04.2018 12:39

Dzisiaj był ostatni dzień naszych zawodów. Czas bardzo szybko minął. Dopiero co witaliśmy każde państwo na lotnisku,a teraz musimy się już żegnać. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Jako organizatorzy jesteśmy mądrzejsi o kolejne doświadczenia. Wiemy co należy jeszcze... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 3

Dodano: 14.04.2018 12:36

Dzisiaj mieliśmy przyjemność oglądać zmagania zawodników w trzech konkurencjach. Jako pierwsza odbyła się konkurencja P1 10m Air Pistol Men SH1. W tej konkurencji mieliśmy zaszczyt udekorować zawodników zarówno indywidualnie jak i drużynowo. Dekoracja zaczęła się od nagród indywidualnych. Trzecie miejsce... Czytaj więcej»

archiwum