powieksz zero pomniejsz

Mistrzostwa Polski w siatkówce na siedząco-Wyniki

Mistrzostwa Polski w siatkówce na siedząco przeszły już do historii. Dziękujemy wszystkim zawodnikom z 8 drużyn, które brały udział w zawodach za wspaniałą postawę i wielkie zaangażowanie. Wszystkie rozegrane mecze były pełne napięcia i ciekawych akcji. Niestety zwycięzca może być tylko jeden.

Bezapelacyjnie najlepszymi siatkarzami okazali się zawodnicy z IKS „ATAK” ELBLĄG.

Pozostałe drużyny uplasowały się na następujących miejscach:

II     miejsce -  W.Z.S.N. „START” WROCŁAW
III    miejsce -  K.S.I. „START” SZCZECIN
IV   miejsce -  JELENIOGÓRSKI KLUB SPORTOWO-REHABILITACYJNY
V    miejsce -   Z.S. i R. „START” KIELCE
VI   miejsce -  K.S.N. „START” WARSZAWA
VII   miejsce -  I.C.S i R. „START” LUBLIN
VIII  miejsce -  KADRA KOBIET

Aktualności

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

archiwum