powieksz zero pomniejsz

Mistrzostwa Polski w siatkówce na siedząco-Wyniki

Mistrzostwa Polski w siatkówce na siedząco przeszły już do historii. Dziękujemy wszystkim zawodnikom z 8 drużyn, które brały udział w zawodach za wspaniałą postawę i wielkie zaangażowanie. Wszystkie rozegrane mecze były pełne napięcia i ciekawych akcji. Niestety zwycięzca może być tylko jeden.

Bezapelacyjnie najlepszymi siatkarzami okazali się zawodnicy z IKS „ATAK” ELBLĄG.

Pozostałe drużyny uplasowały się na następujących miejscach:

II     miejsce -  W.Z.S.N. „START” WROCŁAW
III    miejsce -  K.S.I. „START” SZCZECIN
IV   miejsce -  JELENIOGÓRSKI KLUB SPORTOWO-REHABILITACYJNY
V    miejsce -   Z.S. i R. „START” KIELCE
VI   miejsce -  K.S.N. „START” WARSZAWA
VII   miejsce -  I.C.S i R. „START” LUBLIN
VIII  miejsce -  KADRA KOBIET

Aktualności

Materiały na Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów Klubu w dniu 11 stycznia 2018

Dodano: 20.12.2017 14:03

Pobierz plik pdf z obowiązującym statutem Klubu Pobierz plik pdf z proponowanym statutem Klubu Przedstawiamy Państwu niemal nowy dokument, duża ilość zmian spowodowana jest nową Ustawą o Sporcie. Zarząd Klubu prowadzi działania w stronę nawiązania współpracy międzynarodowej związanej z Unią... Czytaj więcej»

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2017

Dodano: 12.12.2017 09:36

W dniu 10 grudnia 2017 roku podczas zawodów sportowych odbywających się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie mieliśmy okazję gościć specjalną osobę, jaką był sam Św. Mikołaj! Mikołajkowe Zawody Sportowe przebiegły pod jego czujnym okiem w najlepszym... Czytaj więcej»

Dobre granie, dobre wyniki!

Dodano: 07.12.2017 15:37

Mikołajkowy Turniej Bocci organizowany przez Integracyjny Klub Sportowy „Zieloni” Zielona Góra w dniu 06.12.2017 r. zakończył się sukcesem naszych zawodników: Lidii Kowalczyk, Daniela Gawrońskiego oraz Daniela Pietrasa. Nasza ekipa uplasowała się na drugim miejscu podium. Walka o pierwsze miejsce do... Czytaj więcej»

Złoto dla Pauliny Woźniak!

Dodano: 06.12.2017 13:56

Podczas kolejnego dnia Mistrzostw Świata w Meksyku, nasza zawodniczka Paulina Woźniak po raz kolejny udowodniła, jak doskonale wypracowała styl klasyczny. Podczas rywalizacji na 100m stylem klasycznym (SB8) pokonała z czasem (1:24,97) o niemal 10 sek. lepszym (!) rywalkę z Chin... Czytaj więcej»

archiwum