powieksz zero pomniejsz

Nowe LOGO klubu

logo,

Dotychczas używane przez Klub Sportowy Inwalidów START w Szczecinie logo dotyka bieg czasu, przez co nie wpisuje się ono już w najnowsze trendy i odbiega od prezentowanych przez podobne organizacje sportowe.

 

 

 

Z tego powodu, Zarząd Klubu postanowił ogłosić konkurs na nowe logo KSI Start w Szczecinie.

 

Logotyp taki, ma w sposób nowoczesny, czytelny i przejrzysty prezentować główne działania Klubu, jakim jest sport osób niepełnosprawnych oraz sport paraolimpijski.

 

Zachęcamy wszystkie osoby posiadające zdolności graficzne i duszę artystyczną do zaprezentowania swoich pomysłów dot. powyższego zagadnienia.

 

Propozycję logotypu w formie projektu graficznego (najlepiej w formacie rastrowym (*.jpeg; *.bmp; *.png itp.) i formacie wektorowym) należy przesyłać do dnia 10.10.2017 r. na oba adresy mailowe:

start-szczecin@post.pl

 

Projekty zostaną rozpatrzone przez Zarząd Klubu podczas zebrania zarządu. Dla autora wybranej pracy Klub przewiduje nagrodę.

 

Zapraszamy!

Aktualności

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

archiwum