powieksz zero pomniejsz

Nowe LOGO klubu

logo,

Dotychczas używane przez Klub Sportowy Inwalidów START w Szczecinie logo dotyka bieg czasu, przez co nie wpisuje się ono już w najnowsze trendy i odbiega od prezentowanych przez podobne organizacje sportowe.

 

 

 

Z tego powodu, Zarząd Klubu postanowił ogłosić konkurs na nowe logo KSI Start w Szczecinie.

 

Logotyp taki, ma w sposób nowoczesny, czytelny i przejrzysty prezentować główne działania Klubu, jakim jest sport osób niepełnosprawnych oraz sport paraolimpijski.

 

Zachęcamy wszystkie osoby posiadające zdolności graficzne i duszę artystyczną do zaprezentowania swoich pomysłów dot. powyższego zagadnienia.

 

Propozycję logotypu w formie projektu graficznego (najlepiej w formacie rastrowym (*.jpeg; *.bmp; *.png itp.) i formacie wektorowym) należy przesyłać do dnia 10.10.2017 r. na oba adresy mailowe:

start-szczecin@post.pl

 

Projekty zostaną rozpatrzone przez Zarząd Klubu podczas zebrania zarządu. Dla autora wybranej pracy Klub przewiduje nagrodę.

 

Zapraszamy!

Aktualności

Projekt Statutu Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie

Dodano: 20.12.2017 14:03

Poniżej przedstawiamy Państwu projekt statutu zatwierdzony przez Delegatów Klubu podczas Nadzwyczajnego Zebrania Delegatów Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie, które odbyło się w dniu 11.01.2018 roku.    DOKUMENT MOŻNA POBRAĆ TUTAJ: LINK   Delegaci Klubu podczas Zebrania ustanowili również nowy... Czytaj więcej»

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2017

Dodano: 12.12.2017 09:36

W dniu 10 grudnia 2017 roku podczas zawodów sportowych odbywających się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie mieliśmy okazję gościć specjalną osobę, jaką był sam Św. Mikołaj! Mikołajkowe Zawody Sportowe przebiegły pod jego czujnym okiem w najlepszym... Czytaj więcej»

Dobre granie, dobre wyniki!

Dodano: 07.12.2017 15:37

Mikołajkowy Turniej Bocci organizowany przez Integracyjny Klub Sportowy „Zieloni” Zielona Góra w dniu 06.12.2017 r. zakończył się sukcesem naszych zawodników: Lidii Kowalczyk, Daniela Gawrońskiego oraz Daniela Pietrasa. Nasza ekipa uplasowała się na drugim miejscu podium. Walka o pierwsze miejsce do... Czytaj więcej»

Złoto dla Pauliny Woźniak!

Dodano: 06.12.2017 13:56

Podczas kolejnego dnia Mistrzostw Świata w Meksyku, nasza zawodniczka Paulina Woźniak po raz kolejny udowodniła, jak doskonale wypracowała styl klasyczny. Podczas rywalizacji na 100m stylem klasycznym (SB8) pokonała z czasem (1:24,97) o niemal 10 sek. lepszym (!) rywalkę z Chin... Czytaj więcej»

archiwum