powieksz zero pomniejsz

Ogólnorozwojowa.

Zajęcia prowadzone są na terenie Miejskiego Stadionu Lekkoatletycznego przy ulicy Litewskiej 20.

Prowadzą: rehabilitantka Urszula Pienio i instruktorka sportu Grażyna Czarnecka.

Zajęcia w okresie letnim odbywają się także w plenerze (rajdy piesze itp.) oraz na basenie Szkoły Podstawowej nr 51 przy ul. Jodłowej w Szczecinie.

W tej sekcji jest sporo osób starszych, nawet po 80 roku życia. Ćwiczą na materacach, przy barierkach i starają się o kondycję. Tęsknią za sportem i do sportu wracają. Po prostu lubią sport. Chętnie uczestniczą w imprezach i zawodach integracyjnych. Wszyscy w tej sekcji przyznają, że dzięki zajęciom sportowym mają świetny humor i do wszystkiego podchodzą na wesoło. Warto poznać tą sekcję i warto dodać, że trenują też niepełnosprawni umysłowo.

Sekcja jest dofinansowana przez PFRON.

Aktualności

Projekt Statutu Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie

Dodano: 20.12.2017 14:03

Poniżej przedstawiamy Państwu projekt statutu zatwierdzony przez Delegatów Klubu podczas Nadzwyczajnego Zebrania Delegatów Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie, które odbyło się w dniu 11.01.2018 roku.    DOKUMENT MOŻNA POBRAĆ TUTAJ: LINK   Delegaci Klubu podczas Zebrania ustanowili również nowy... Czytaj więcej»

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2017

Dodano: 12.12.2017 09:36

W dniu 10 grudnia 2017 roku podczas zawodów sportowych odbywających się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie mieliśmy okazję gościć specjalną osobę, jaką był sam Św. Mikołaj! Mikołajkowe Zawody Sportowe przebiegły pod jego czujnym okiem w najlepszym... Czytaj więcej»

Dobre granie, dobre wyniki!

Dodano: 07.12.2017 15:37

Mikołajkowy Turniej Bocci organizowany przez Integracyjny Klub Sportowy „Zieloni” Zielona Góra w dniu 06.12.2017 r. zakończył się sukcesem naszych zawodników: Lidii Kowalczyk, Daniela Gawrońskiego oraz Daniela Pietrasa. Nasza ekipa uplasowała się na drugim miejscu podium. Walka o pierwsze miejsce do... Czytaj więcej»

Złoto dla Pauliny Woźniak!

Dodano: 06.12.2017 13:56

Podczas kolejnego dnia Mistrzostw Świata w Meksyku, nasza zawodniczka Paulina Woźniak po raz kolejny udowodniła, jak doskonale wypracowała styl klasyczny. Podczas rywalizacji na 100m stylem klasycznym (SB8) pokonała z czasem (1:24,97) o niemal 10 sek. lepszym (!) rywalkę z Chin... Czytaj więcej»

archiwum