powieksz zero pomniejsz

Ogólnorozwojowa.

Zajęcia prowadzone są na terenie Miejskiego Stadionu Lekkoatletycznego przy ulicy Litewskiej 20.

Prowadzą: rehabilitantka Urszula Pienio i instruktorka sportu Grażyna Czarnecka.

Zajęcia w okresie letnim odbywają się także w plenerze (rajdy piesze itp.) oraz na basenie Szkoły Podstawowej nr 51 przy ul. Jodłowej w Szczecinie.

W tej sekcji jest sporo osób starszych, nawet po 80 roku życia. Ćwiczą na materacach, przy barierkach i starają się o kondycję. Tęsknią za sportem i do sportu wracają. Po prostu lubią sport. Chętnie uczestniczą w imprezach i zawodach integracyjnych. Wszyscy w tej sekcji przyznają, że dzięki zajęciom sportowym mają świetny humor i do wszystkiego podchodzą na wesoło. Warto poznać tą sekcję i warto dodać, że trenują też niepełnosprawni umysłowo.

Sekcja jest dofinansowana przez PFRON.

Aktualności

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

archiwum