powieksz zero pomniejsz

Otwarty Puchar Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco 2017

IMG_8158,

W dniach 06 – 08 w hali sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza przy ul. Siedleckiej 6 w Policach odbył się kolejny już z kolei Otwarty Puchar Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco 2017.

 

 

Do Polic zawitały czołowe drużyny siatkówki na siedząco w Polsce, między innymi START Łódź, START Lublin, czy „Kadra Kobiet”.

 

 

Rozgrywki przeprowadzone zostały pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry sędziowskiej.

 

 

Klasyfikacja finałowa po przeprowadzeniu ekscytujących rozgrywek prezentowała się następująco:

 

Miejsce I – KSI START Szczecin
Miejsce II – START Łódź
Miejsce III – START Lublin

 

 

Wszystkim drużynom bardzo mocno dziękujemy za uczestnictwo w Otwartym Pucharze Polski, a laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Pełna galeria zdjęciowa z powyższego wydarzenia znajduje się w tym miejscu.

 

#SzczecinKibicuje

 

 

 

Zadanie dofinansowane zostało przez PFRON oraz PZSN

Aktualności

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

archiwum