powieksz zero pomniejsz

Patryk Chojnowski Mistrzem Europy

chojnowskipatryk_1200_600,

Natalia Partyka i Patryk Chojnowski po rozgrywkach tenisa stołowego w Słowenii zdobyli tytuły Mistrzów Europy.

 

Osiem medali w grze pojedynczej – dwa złote, cztery srebrne i dwa brązowe – wywalczyli biało-czerwoni w odbywających się w Słowenii mistrzostwach Europy w tenisie stołowym.

 

W Słowenii znalazło się aż 22 zawodników z naszego Kraju biorących udział w konkurencjach tenisa stołowego. Najlepszą dwójką okazali się Natalia Partyka oraz reprezentant naszego Klubu – Patryk Chojnowski.

 

 

Pięciokrotna mistrzyni paraolimpijska przez poszczególne etapy turnieju przebrnęła bez straty seta, a w finale rozbiła 3:0 reprezentującą Danię Sophię Amandę Walloe. Kilka godzin później w jej ślady poszedł Patryk Chojnowski. 27-latkowi, mającemu w swoim dorobku złoto i srebro igrzysk paraolimpijskich w indywidualnych zmaganiach, rywale zdołali „wyrwać” zaledwie jednego seta. W najważniejszym meczu tej grupy na jego drodze stanął Bułgar Denisław Kodjabaszew, którego pokonał stosunkiem setów 3:0.

 

Gratulujemy!

 

#SzczecinKibicuje

 

ŹRÓDŁO

Aktualności

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

archiwum