powieksz zero pomniejsz

Patryk Chojnowski Mistrzem Europy

chojnowskipatryk_1200_600,

Natalia Partyka i Patryk Chojnowski po rozgrywkach tenisa stołowego w Słowenii zdobyli tytuły Mistrzów Europy.

 

Osiem medali w grze pojedynczej – dwa złote, cztery srebrne i dwa brązowe – wywalczyli biało-czerwoni w odbywających się w Słowenii mistrzostwach Europy w tenisie stołowym.

 

W Słowenii znalazło się aż 22 zawodników z naszego Kraju biorących udział w konkurencjach tenisa stołowego. Najlepszą dwójką okazali się Natalia Partyka oraz reprezentant naszego Klubu – Patryk Chojnowski.

 

 

Pięciokrotna mistrzyni paraolimpijska przez poszczególne etapy turnieju przebrnęła bez straty seta, a w finale rozbiła 3:0 reprezentującą Danię Sophię Amandę Walloe. Kilka godzin później w jej ślady poszedł Patryk Chojnowski. 27-latkowi, mającemu w swoim dorobku złoto i srebro igrzysk paraolimpijskich w indywidualnych zmaganiach, rywale zdołali „wyrwać” zaledwie jednego seta. W najważniejszym meczu tej grupy na jego drodze stanął Bułgar Denisław Kodjabaszew, którego pokonał stosunkiem setów 3:0.

 

Gratulujemy!

 

#SzczecinKibicuje

 

ŹRÓDŁO

Aktualności

Projekt Statutu Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie

Dodano: 20.12.2017 14:03

Poniżej przedstawiamy Państwu projekt statutu zatwierdzony przez Delegatów Klubu podczas Nadzwyczajnego Zebrania Delegatów Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie, które odbyło się w dniu 11.01.2018 roku.    DOKUMENT MOŻNA POBRAĆ TUTAJ: LINK   Delegaci Klubu podczas Zebrania ustanowili również nowy... Czytaj więcej»

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2017

Dodano: 12.12.2017 09:36

W dniu 10 grudnia 2017 roku podczas zawodów sportowych odbywających się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie mieliśmy okazję gościć specjalną osobę, jaką był sam Św. Mikołaj! Mikołajkowe Zawody Sportowe przebiegły pod jego czujnym okiem w najlepszym... Czytaj więcej»

Dobre granie, dobre wyniki!

Dodano: 07.12.2017 15:37

Mikołajkowy Turniej Bocci organizowany przez Integracyjny Klub Sportowy „Zieloni” Zielona Góra w dniu 06.12.2017 r. zakończył się sukcesem naszych zawodników: Lidii Kowalczyk, Daniela Gawrońskiego oraz Daniela Pietrasa. Nasza ekipa uplasowała się na drugim miejscu podium. Walka o pierwsze miejsce do... Czytaj więcej»

Złoto dla Pauliny Woźniak!

Dodano: 06.12.2017 13:56

Podczas kolejnego dnia Mistrzostw Świata w Meksyku, nasza zawodniczka Paulina Woźniak po raz kolejny udowodniła, jak doskonale wypracowała styl klasyczny. Podczas rywalizacji na 100m stylem klasycznym (SB8) pokonała z czasem (1:24,97) o niemal 10 sek. lepszym (!) rywalkę z Chin... Czytaj więcej»

archiwum