powieksz zero pomniejsz

Plebiscyt na 10 Najlepszych Sportowców i Najlepszego Trenera

Plebiscyt 2014,

Szanowni Klubowicze!

 

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować o zbliżającym się Plebiscycie na 10 Najlepszych Sportowców i Najlepszego Trenera Klubu Sportowego Inwalidów START w roku 2016.

 

Serdecznie zapraszamy do głosowania za pomocą załączonych kart. Karty do głosowania mogą być wypełnione tylko przez aktywnych członków Klubu Sportowego Inwalidów START. Każdy członek może głosować tylko raz.

 

Wypełnione i podpisane karty do głosowania należy dostarczyć do biura klubu, lub przesłać na adres:

ksistart.web@gmail.com

 

Prosimy pamiętać o czytelnym podpisaniu karty do głosowania. Niepodpisane karty nie będą brały udziału w głosowaniu.

 

Karty do głosowania należy dostarczyć do 10.11.2016 r. 

 

 

Głosować można na zawodników wyłonionych przez Kapitułę Plebiscytu w składzie:

 

  1. Przewodniczący – Krzysztof Krupecki
  2. Członek – Renata Chilewska
  3. Członek – Tomasz Kaźmierczak
  4. Członek- Grażyna Czarnecka
  5. Członek – Tomasz Bartosik

 

 

ZAWODNICY STARTUJĄCY W PLEBISCYCIE NA 10 NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW KLUBU SPORTOWEGO INWALIDÓW „START” ZA ROK 2016:

 

1. Chojnowski Patryk – tenis stołowy

 

- Członek Kadry Narodowej
- Wielokrotny uczestnik Igrzysk Paraolimpijskich
- II miejsce w grze indywidualnej podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro
- III miejsce w grze drużynowej podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro

 

2. Woźniak Paulina – pływanie


- Członek Kadry Narodowej
- Mistrzyni Polski w grupie S9
- Srebrna medalistka Igrzysk Paraolimpijskich w Pekinie
- Brązowa medalistka Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie
- IV miejsce na 100 metrów stylem klasycznym podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro
- II miejsce na 100 metrów stylem klasycznym podczas Mistrzostw Europy w Funchal
- II miejsce na 200 metrów stylem zmiennym podczas Mistrzostw Europy w Funchal
- I miejsce na 100 metrów stylem klasycznym podczas Mistrzostw Polski w Pływaniu
- I miejsce na 200 metrów stylem zmiennym podczas Mistrzostw Polski w Pływaniu
- I miejsce na 100 metrów stylem motylkowym podczas Mistrzostw Polski w Pływaniu

 

3. Majka Jolanta i Gadowski Michał – wioślarstwo

Jolanta Majka:

- Członek Kadry Narodowej
- Uczestniczka Igrzysk Paraolimpijskich w Sydney, Pekinie, Londynie i Rio de Janeiro
- VI miejsce w kat. TAmix2x podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro
- I miejsce w kat. TA podczas Mistrzostw Europy na Ergometrze Wioślarskim – Węgry
- I miejsce podczas Mistrzostw Świata na Ergometrze Wioślarskim – Boston
- V miejsce podczas Pucharu Świata w Wioślarstwie w Poznaniu

Michał Gadowski:

- Członek Kadry Narodowej
- Uczestnik Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie i Rio de Janeiro
- VI miejsce w kat. TAmix2x podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro
- I miejsce w kat. TA podczas Mistrzostw Europy na Ergometrze Wioślarskim – Węgry
- I miejsce podczas Mistrzostw Świata na Ergometrze Wioślarskim – Boston
- V miejsce podczas Pucharu Świata w Wioślarstwie w Poznaniu

4. Skrzypiński Arkadiusz – kolarstwo

 

- Członek Kadry Narodowej
- II miejsce w światowym rankingu za rok 2016 wg Union Cycling International (UCI) czyli Międzynarodowej Unii Kolarskiej
- II miejsce w klasyfikacji Pucharu Świata UCI za rok 2016
- II miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Europy w Słowacji
- II miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Europy w Szwajcarii
- VIII miejsce w jeździe indywidualnej na czas podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro 2016
- X miejsce w wyścigu ze startu wspólnego podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro 2016
- II miejsce podczas Para-kolarskiego Pucharu Świata UCI w jeździe indywidualnej na Czas w RPA
- II miejsce podczas Para-kolarskiego Pucharu Świata UCI w wyścigu ze startu wspólnego w RPA
- V miejsce w wyścigu ze startu wspólnego w Pucharze Świata w Hiszpanii
- III miejsce podczas UCI Cologne Classic w Kolonii – Niemcy

 

5. Karliński Patryk – pływanie

 

- Członek Kadry Narodowej
- Mistrz Polski w grupie S10
- III miejsce na 400 metrów stylem dowolnym podczas Mistrzostw Europy w Funchal
- I miejsce na 400 m stylem dowolnym podczas Światowych Igrzysk Juniorów IWAS w Pradze
- II miejsce na 50 m stylem dowolnym podczas Światowych Igrzysk Juniorów IWAS w Pradze
- II miejsce na 100 m stylem dowolnym podczas Światowych Igrzysk Juniorów IWAS w Pradze
- I miejsce na 50 m stylem dowolnym podczas Mistrzostw Polski w Pływaniu
- I miejsce na 100 m stylem dowolnym podczas Mistrzostw Polski w Pływaniu
- I miejsce na 400 m stylem dowolnym podczas Mistrzostw Polski w Pływaniu

 

6. Okoniewski Sławomir – strzelectwo

 

- Członek Kadry Narodowej
- II miejsce drużynowo w konkurencji P1 podczas Pucharu Świata w Strzelectwie Sportowym w Bangkoku
- III miejsce drużynowo w konkurencji P4 podczas Pucharu Świata w Strzelectwie Sportowym w Bangkoku
- V miejsce indywidualnie w konkurencji P5 podczas Pucharu Świata w Strzelectwie Sportowym w Bangkoku
- I miejsce w konkurencji P4 podczas Mistrzostw Polski w Gryfinie
- III miejsce w konkurencji P3 podczas Mistrzostw Polski w Gryfinie
- III miejsce w konkurencji P5 podczas Mistrzostw Polski w Gryfinie

 

7. Kailing Jarosław – wioślarstwo

 

- Członek Kadry Narodowej
- II miejsce podczas Mistrzostwa Świata na Ergometrze Wioślarskim – Boston
- IV miejsce w kategorii AS podczas Mistrzostw Europy na Ergometrze Wioślarskim – Węgry
- VIII miejsce podczas Pucharu Świata w Wioślarstwie w Poznaniu

 

8. Nicpoń Jakub – lekkoatletyka

 

- Członek Kadry Narodowej
- Młody i bardzo utalentowany zawodnik z dużym potencjałem sportowym na przyszłość.
- I miejsce na dystansie 100 m podczas Mistrzostw Polski Juniorów Osób Niepełnosprawnych w Lekkoatletyce w Kozienicach.
- I miejsce na dystansie 200 m podczas Mistrzostw Polski Juniorów Osób Niepełnosprawnych w Lekkoatletyce w Kozienicach.
- I miejsce na dystansie 100 m podczas Otwartych Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkoatletyce w Słupsku
- IV miejsce na Mistrzostwach Europy IPC w Lekkoatletyce w Grosseto – Włochy
- I miejsce na dystansie 100 m w Grand Prix Tunis International Meeting
(w Międzynarodowym Mitingu Lekkoatletycznym w Tunezji)
- I miejsce na dystansie 200 m w Grand Prix Tunis International Meeting
(w Międzynarodowym Mitingu Lekkoatletycznym w Tunezji)

 

9. Kacalski Piotr – kolarstwo

 

- Członek Kadry Narodowej
- Mistrz Polski w jeździe indywidualnej na czas – EDF TOUR 2016 Rzyki
- Mistrz Polski w wyścigu ze startu wspólnego – EDF TOUR 2016 Rzyki
- IV miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Europy w Szwajcarii

10. Małecki Andrzej i Labocha Tomasz – siatkówka na siedząco

 

Andrzej Małecki:

- Członek Kadry Narodowej
- II miejsce w Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej Plażowej
- Udział w Turnieju Interkontynentalnym w Chinach
- Brązowy Medal w Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco

 

Tomasz Labocha:

- Członek Kadry Narodowej
- II miejsce w Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej Plażowej,
- Udział w Turnieju Interkontynentalnym w Chinach
- Brązowy Medal w Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco

 

 

Pozostali zawodnicy, niezakwalifikowani do finału plebiscytu przez Kapitułę, to:

- Karpińska Dominika – Tenis stołowy

- Niewiarowski Leszek – Wioślarstwo

- Wandachowicz Zbigniew – Kolarstwo hand-bike

- Nowicki Robert – Kolarstwo hand-bike

- Mejsner Piotr – Pływanie

- Pietras Daniel – Lekkoatletyka

- Kamiński Artur – Lekkoatletyka

- Oleksy Paulina – Lekkoatletyka

- Mandziuk Wojciech – Lekkoatletyka

- Andruszkiewicz Waldemar – Strzelectwo

 

Kadra trenerska wyłoniona do udziału w Plebiscycie to:

Irena Pienio – Trener Lekkoatletyki

Renata Chilewska – Trener Lekkoatletyki

Kazimierz Milewski – Trener Strzelectwa

Tomasz Bartosik – Trener Kolarstwa

Tomasz Kaźmierczak – Trener Wioślarstwa

Grzegorz Musztafaga – Trener Pływania

 

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Plebiscyt finansowo wspiera PFRON

KartaDoGlosowania-zawodnicy
KartaDoGlosowania-zawodnicy
KartaDoGlosowania-zawodnicy.docx
12.3 KiB
97 Downloads
Details...
KartaDoGlosowania-trenerzy
KartaDoGlosowania-trenerzy
KartaDoGlosowania-trenerzy.docx
12.1 KiB
86 Downloads
Details...

Aktualności

15 medali Szczecińskich Lekkoatletów na MP w Bydgoszczy

Dodano: 15.06.2018 14:05

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, które odbył się w dniach 08-10.06.2018 r. w Bydgoszczy, zakończyły się dla Szczecińskich zawodników ogromnym sukcesem. Reprezentanci Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie zdobyli 15 medali.     Medalistami zawodów zostali:  Joanna Hańtzschel... Czytaj więcej»

12 medali Szczecińskich strzelców w Bydgoszczy

Dodano: 07.06.2018 13:54

W dniach 31.05 – 03.06.2018r. w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym.  Drużyna ze Szczecina wywalczyła 12 medali.     Srebrny medal zdobyła Jolanta Szulc w konkurencji R2 karabin pneumatyczny. Brązowy medal w P2 pistolet pneumatyczny... Czytaj więcej»

III miejsce Szczecińskich zawodników bocci!

Dodano: 28.05.2018 11:41

W dniach 25-27.05.2018 r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się  VIII Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Bocci.     Nasi zawodnicy: Lidia Kowalczyk, Jan Gawroński, Daniel Pietras zajęli 3 miejsce w kategorii integracja. Od zajęcia wyższej pozycji... Czytaj więcej»

Zmiany w sprawie ochrony danych osobowych – RODO

Dodano: 25.05.2018 11:54

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych... Czytaj więcej»

archiwum