powieksz zero pomniejsz

Plebiscyt na 10 Najlepszych Sportowców KSI START w roku 2016

Plebiscyt 2014,

Szanowni Klubowicze!

 

Już dziś mamy zaszczyt poinformować was o zbliżającym się Finale Plebiscytu na 10 Najlepszych Sportowców Klubu Sportowego Inwalidów START w roku 2016. 

Już w październiku, na naszej stronie internetowej KSI Start, ogłoszona zostanie lista nominowanych do plebiscytu zawodników, wraz z ich największymi osiągnięciami.

 

Zamieszczona zostanie również odpowiednia karta do głosowania, poprzez którą każdy zarejestrowany i aktywny członek KSI Start, będzie mógł jednorazowo oddać swój głos na najlepszego sportowca roku 2016.

Karty do głosowania będzie można złożyć bezpośrednio w biurze klubu, lub poprzez e-mail na adres klubowy:

start-szczecin@post.pl

lub e-mail na adres strony internetowej:

ksistart.web@gmail.com.

Spośród zebranych głosów, Zarząd Klubu Sportowego Inwalidów START wyłoni 10 Najlepszych Sportowców Klubu Sportowego Inwalidów START w roku 2016.

 

Plebiscyt w którym wyłonieni zostaną najlepsi sportowcy tego roku, sfinalizowany będzie uroczystą galą z wręczeniem nagród w hotelu Radisson Blu w Szczecinie, dnia 26 listopada.

 

Zapraszamy do śledzenia strony oraz do aktywnego głosowania!

 

Plebiscyt finansowo wspiera PFRON

Aktualności

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

Rehabilitacja dzieci poprzez pływanie

Dodano: 21.03.2018 10:29

Zapraszamy wszystkich najmłodszych z niepełnosprawnością ruchową na darmową rehabilitację poprzez pływanie:

archiwum