powieksz zero pomniejsz

Pływacka

Trenerzy: Grzegorz Musztafaga i dr Artur Jędruch.

Miejsca treningów: basen Zespołu Szkół w Policach, przy ul. Siedleckiej 6 oraz basen SDS w Szczecinie, ul. Wąska 16.

Sekcja pływacka Startu Szczecin to też ekipa, której zazdrości niemal cała Polska. Paulina Woźniak popłynęła po 4 medale podczas Mistrzostw Świata w bułgarskiej Soczi i jest już pewna wyjazdu do Rio. Świetnie zaprezentowała się też w Szczecinie, gdzie rywalizowano w Zimowych Otwartych Mistrzostwach Polski. Znakomicie zaprezentowali się też Piotr Mejsner i Patryk Karliński. Młody Patryk należał do światowej czołówki, ale ostatnio był długo kontuzjowany! Jednak  z dnia na dzień rośnie mu forma i wyniki. Na wyjazd do Rio ma jeszcze szansę. Sekcja pływacka Startu to mnóstwo zawodników: seniorzy i juniorzy, medaliści i miłośnicy pływania. Trenerzy Grzegorz Musztafaga i dr Artur Jędruch frekwencją są zachwyceni. Na treningach bywa tłoczno. Wszyscy chcą pływać, chociaż pierwsze treningi są codziennie o świcie, śpi wtedy niemal całe miasto. Pływacy dysponują już nowym strojem i na ich fantastyczną formę można liczyć. Jola opowiada o swoich snach, śni jej się sukces w Rio. Jeśli chodzi o szczecińskich pływaków w sny można wierzyć.

Sekcja jest dofinansowana przez PFRON.

Aktualności

Projekt Statutu Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie

Dodano: 20.12.2017 14:03

Poniżej przedstawiamy Państwu projekt statutu zatwierdzony przez Delegatów Klubu podczas Nadzwyczajnego Zebrania Delegatów Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie, które odbyło się w dniu 11.01.2018 roku.    DOKUMENT MOŻNA POBRAĆ TUTAJ: LINK   Delegaci Klubu podczas Zebrania ustanowili również nowy... Czytaj więcej»

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2017

Dodano: 12.12.2017 09:36

W dniu 10 grudnia 2017 roku podczas zawodów sportowych odbywających się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie mieliśmy okazję gościć specjalną osobę, jaką był sam Św. Mikołaj! Mikołajkowe Zawody Sportowe przebiegły pod jego czujnym okiem w najlepszym... Czytaj więcej»

Dobre granie, dobre wyniki!

Dodano: 07.12.2017 15:37

Mikołajkowy Turniej Bocci organizowany przez Integracyjny Klub Sportowy „Zieloni” Zielona Góra w dniu 06.12.2017 r. zakończył się sukcesem naszych zawodników: Lidii Kowalczyk, Daniela Gawrońskiego oraz Daniela Pietrasa. Nasza ekipa uplasowała się na drugim miejscu podium. Walka o pierwsze miejsce do... Czytaj więcej»

Złoto dla Pauliny Woźniak!

Dodano: 06.12.2017 13:56

Podczas kolejnego dnia Mistrzostw Świata w Meksyku, nasza zawodniczka Paulina Woźniak po raz kolejny udowodniła, jak doskonale wypracowała styl klasyczny. Podczas rywalizacji na 100m stylem klasycznym (SB8) pokonała z czasem (1:24,97) o niemal 10 sek. lepszym (!) rywalkę z Chin... Czytaj więcej»

archiwum