powieksz zero pomniejsz

Pływacka

Trenerzy: Grzegorz Musztafaga i dr Artur Jędruch.

Miejsca treningów: basen Zespołu Szkół w Policach, przy ul. Siedleckiej 6 oraz basen SDS w Szczecinie, ul. Wąska 16.

Sekcja pływacka Startu Szczecin to też ekipa, której zazdrości niemal cała Polska. Paulina Woźniak popłynęła po 4 medale podczas Mistrzostw Świata w bułgarskiej Soczi i jest już pewna wyjazdu do Rio. Świetnie zaprezentowała się też w Szczecinie, gdzie rywalizowano w Zimowych Otwartych Mistrzostwach Polski. Znakomicie zaprezentowali się też Piotr Mejsner i Patryk Karliński. Młody Patryk należał do światowej czołówki, ale ostatnio był długo kontuzjowany! Jednak  z dnia na dzień rośnie mu forma i wyniki. Na wyjazd do Rio ma jeszcze szansę. Sekcja pływacka Startu to mnóstwo zawodników: seniorzy i juniorzy, medaliści i miłośnicy pływania. Trenerzy Grzegorz Musztafaga i dr Artur Jędruch frekwencją są zachwyceni. Na treningach bywa tłoczno. Wszyscy chcą pływać, chociaż pierwsze treningi są codziennie o świcie, śpi wtedy niemal całe miasto. Pływacy dysponują już nowym strojem i na ich fantastyczną formę można liczyć. Jola opowiada o swoich snach, śni jej się sukces w Rio. Jeśli chodzi o szczecińskich pływaków w sny można wierzyć.

Sekcja jest dofinansowana przez PFRON.

Aktualności

15 medali Szczecińskich Lekkoatletów na MP w Bydgoszczy

Dodano: 15.06.2018 14:05

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, które odbył się w dniach 08-10.06.2018 r. w Bydgoszczy, zakończyły się dla Szczecińskich zawodników ogromnym sukcesem. Reprezentanci Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie zdobyli 15 medali.     Medalistami zawodów zostali:  Joanna Hańtzschel... Czytaj więcej»

12 medali Szczecińskich strzelców w Bydgoszczy

Dodano: 07.06.2018 13:54

W dniach 31.05 – 03.06.2018r. w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym.  Drużyna ze Szczecina wywalczyła 12 medali.     Srebrny medal zdobyła Jolanta Szulc w konkurencji R2 karabin pneumatyczny. Brązowy medal w P2 pistolet pneumatyczny... Czytaj więcej»

III miejsce Szczecińskich zawodników bocci!

Dodano: 28.05.2018 11:41

W dniach 25-27.05.2018 r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się  VIII Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Bocci.     Nasi zawodnicy: Lidia Kowalczyk, Jan Gawroński, Daniel Pietras zajęli 3 miejsce w kategorii integracja. Od zajęcia wyższej pozycji... Czytaj więcej»

Zmiany w sprawie ochrony danych osobowych – RODO

Dodano: 25.05.2018 11:54

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych... Czytaj więcej»

archiwum