powieksz zero pomniejsz

Pływacka

Trenerzy: Grzegorz Musztafaga i dr Artur Jędruch.

Miejsca treningów: basen Zespołu Szkół w Policach, przy ul. Siedleckiej 6 oraz basen SDS w Szczecinie, ul. Wąska 16.

Sekcja pływacka Startu Szczecin to też ekipa, której zazdrości niemal cała Polska. Paulina Woźniak popłynęła po 4 medale podczas Mistrzostw Świata w bułgarskiej Soczi i jest już pewna wyjazdu do Rio. Świetnie zaprezentowała się też w Szczecinie, gdzie rywalizowano w Zimowych Otwartych Mistrzostwach Polski. Znakomicie zaprezentowali się też Piotr Mejsner i Patryk Karliński. Młody Patryk należał do światowej czołówki, ale ostatnio był długo kontuzjowany! Jednak  z dnia na dzień rośnie mu forma i wyniki. Na wyjazd do Rio ma jeszcze szansę. Sekcja pływacka Startu to mnóstwo zawodników: seniorzy i juniorzy, medaliści i miłośnicy pływania. Trenerzy Grzegorz Musztafaga i dr Artur Jędruch frekwencją są zachwyceni. Na treningach bywa tłoczno. Wszyscy chcą pływać, chociaż pierwsze treningi są codziennie o świcie, śpi wtedy niemal całe miasto. Pływacy dysponują już nowym strojem i na ich fantastyczną formę można liczyć. Jola opowiada o swoich snach, śni jej się sukces w Rio. Jeśli chodzi o szczecińskich pływaków w sny można wierzyć.

Sekcja jest dofinansowana przez PFRON.

Aktualności

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

archiwum