powieksz zero pomniejsz

PUCHAR ŚWIATA W STRZELECTWIE SPORTOWYM – SZCZECIN 2015

P1 INDYWIDUALNIE:

1. Server Ibragimov – Uzbekistan                             198.9 – rekord świata

2. Stewart Nangle – Wielka Brytania                        195.3

3. Oleksii Denysiuk – Ukraina                                   174.5

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

5. Szymon Sowiński – Polska

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

7. Filip Rodzik – Polska

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Sławomir Okoniewski i Sławomir Piszczoła nie zakwalifikowali się do finału.

 

P1 DRUŻYNOWO:

1. Ukraina – Oleksii Denysiuk, Oleksii Iskakov, Andriy Zakhvatayev          1665-33x

2. Polska – Filip Rodzik, Szymon Sowiński, Sławomir Okoniewski       1640-28x

3. USA – Michael Tagliapietra, Shaun Tichenor, Len Esparza                     1575-16x

                                                                                                                                                                

P2 INDYWIDUALNIE:

1. Iryna Liakhu – Ukraina                                         191.5

2. Anastasiia Skok – Ukraina                                   190.0

3. Olga Kovalchuk – Ukraina                                   164.9

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

6. Agnieszka Pytel – Polska

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

8. Beata Andruszkiewicz – Polska

 

P5 INDYWIDUALNIE:

1. Roy Carter – Wielka Brytania                                          352-5x

2. Szymon Sowiński – Polska                                    347-3x

3. Frantisek Konecny – Czechy                                           338-4x

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

5. Sławomir Okoniewski – Polska

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

8. Kacper Pierzyński – Polska

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

11. Sławomir Piszczoła – Polska

 

P5 DRUŻYNOWO:

1. Polska – Szymon Sowiński, Sławomir Okoniewski, Kacper Pierzyński

2. Wielka Brytania – Roy Carter, Stewart Nangle, Issy Bailey

3. Czechy – Frantisek Konecny, Vladimir Marcan, Roman Gronsky

 

R1 INDYWIDUALNIE:

1. Sultan Abdulla Alaryani – Zjednoczone Emiraty Arabskie           208.6 – rekord świata

2. Jens Frimann – Dania                                                                          205.8

3. Iurii Stoiev – Ukraina                                                                            183.3

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

5. Waldemar Andruszkiewicz – Polska

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Tadeusz Burski, Tadeusz Sondej i Krzysztof Szczerbicki nie zakwalifikowali się do finału.

 

R2 INDYWIDUALNIE:

1. Natalie Smith – Australia                                                  206.9

2. Veronika Vadovicova – Słowacja                                    205.4

3. Sabine Brogle – Niemcy                                                   181.7

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

7. Grażyna Pecuch – Polska

 

R3 INDYWIDUALNIE:

1. Veronika Vadovicova – Słowacja                                           213.0 – rekord świata

2. Iurii Stoiev – Ukraina                                                              209.7

3. Waldemar Andruszkiewicz – Polska                        188.9

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

8. Tadeusz Sondej – Polska

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Tadeusz Burski, Arkadiusz Truszkowski nie zakwalifikowali się do finału.

 

R3 DRUŻYNOWO:

1. Słowacja – Veronika Vadovicova, Jozef Siroky, Viera Buckuliakova

2. Zjednoczone Emiraty Arabskie – Saif Alnuaimi, Sultan Abdulla Alaryani, Saif Abdulla Alaryani

3. Polska – Tadeusz Sondej, Waldemar Andruszkiewicz, Tadeusz Burski

 

 

R4 INDYWIDUALNIE:

1. Michael Johnson – Nowa Zelandia                                          212.6 rekord świata

2. Vasyl Kovalchuk – Ukraina                                                       211.3

3. Ryan Cockbill – Wielka Brytania                                              189.5

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Kazimierz Bysiek, Natalia Sosnowska, Mirosława Górna, Piotr Kacalski nie zakwalifikowali się do finału.

 

R4 DRUŻYNOWO:

1. Wielka Brytania – Ryan Cockbill, Tim Jeffery, Rob Mcleary

2. Ukraina – Vasyl Kovalchuk, Vitalii Plakushchyi, Ruslan Korchaka

3. Polska – Kazmierz Bysiek, Natalia Sosnowska, Mirosława Górna

3. Niemcy – Michael Beutel, Maik Mutschke, Tim Focken

 

R5 INDYWIDUALNIE:

1. Vasyl Kovalchuk – Ukraina                                                              211.7

2. Johnny Andersen – Dania                                                               211.6

3. James Bevis – Wielka Brytania                                                      190.1

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Kazimierz Bysiek, Natalia Sosnowska, Piotr Kacalski, Mirosława Górna nie zakwalifikowali się do finału.

 

R5 DRUŻYNOWO:

1. Wielka Brytania – Sarah Woods, Tim Jeffery, James Bevis

2. Niemcy – Michael Beutel, Tim Focken, Maik Mutschke

3. Dania – Johnny Andersen, Rebecca Sannie Ellehave, Lone Overbye

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

5. Polska – Kazimierz Bysiek, Natalia Sosnowska, Piotr Kacalski

 

FTP:

1. Filip Rodzik – Polska

2. Stewart Nangle – Wielka Brytania

3. Roy Carter – Wielka Brytania

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Szymon Sowiński, Sławomir Piszczoła, Beata Andruszkiewicz, Sławomir Okoniewski, Kacper Pierzyński, Marta Szwed nie zakwalifikowali się do finału.

 

FTR 1:

1. Monica Lillehagen – Norwegia

2. Iurii Stoiev – Ukraina

3. Waldemar Andruszkiewicz – Polska

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Krzysztof Szczerbicki, Tadeusz Burski, Grażyna Pecuch, Tadeusz Sondej nie zakwalifikowali się do finału.

 

FTR2:

1. Vitalii Plakushchyi – Ukraina

2. McKenna Dahl – USA

3. Tim Jeffery – Wielka Brytania

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Mirosława Górna, Piotr Kacalski, Kazimierz Bysiek nie zakwalifikowali się do finału.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. Ukraina – 12 pucharów:  4 x 1 miejsce, 5 x 2 miejsce, 3 x 3 miejsce

2. Wielka Brytania – 10 pucharów: 3 x 1 miejsce, 3 x 2 miejsce, 4 x 3 miejsce

3. Polska – 8 pucharów: 2 x 1 miejsce, 2 x 2 miejsce, 4 x 3 miejsce

4. Słowacja - 3 puchary: 2 x 1 miejsce, 1 x 2 miejsce

5. Zjednoczone Emiraty Arabskie – 2 puchary: 1 x 1 miejsce, 1 x 2 miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

15 medali Szczecińskich Lekkoatletów na MP w Bydgoszczy

Dodano: 15.06.2018 14:05

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, które odbył się w dniach 08-10.06.2018 r. w Bydgoszczy, zakończyły się dla Szczecińskich zawodników ogromnym sukcesem. Reprezentanci Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie zdobyli 15 medali.     Medalistami zawodów zostali:  Joanna Hańtzschel... Czytaj więcej»

12 medali Szczecińskich strzelców w Bydgoszczy

Dodano: 07.06.2018 13:54

W dniach 31.05 – 03.06.2018r. w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym.  Drużyna ze Szczecina wywalczyła 12 medali.     Srebrny medal zdobyła Jolanta Szulc w konkurencji R2 karabin pneumatyczny. Brązowy medal w P2 pistolet pneumatyczny... Czytaj więcej»

III miejsce Szczecińskich zawodników bocci!

Dodano: 28.05.2018 11:41

W dniach 25-27.05.2018 r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się  VIII Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Bocci.     Nasi zawodnicy: Lidia Kowalczyk, Jan Gawroński, Daniel Pietras zajęli 3 miejsce w kategorii integracja. Od zajęcia wyższej pozycji... Czytaj więcej»

Zmiany w sprawie ochrony danych osobowych – RODO

Dodano: 25.05.2018 11:54

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych... Czytaj więcej»

archiwum