powieksz zero pomniejsz

PUCHAR ŚWIATA W STRZELECTWIE SPORTOWYM – SZCZECIN 2015

P1 INDYWIDUALNIE:

1. Server Ibragimov – Uzbekistan                             198.9 – rekord świata

2. Stewart Nangle – Wielka Brytania                        195.3

3. Oleksii Denysiuk – Ukraina                                   174.5

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

5. Szymon Sowiński – Polska

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

7. Filip Rodzik – Polska

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Sławomir Okoniewski i Sławomir Piszczoła nie zakwalifikowali się do finału.

 

P1 DRUŻYNOWO:

1. Ukraina – Oleksii Denysiuk, Oleksii Iskakov, Andriy Zakhvatayev          1665-33x

2. Polska – Filip Rodzik, Szymon Sowiński, Sławomir Okoniewski       1640-28x

3. USA – Michael Tagliapietra, Shaun Tichenor, Len Esparza                     1575-16x

                                                                                                                                                                

P2 INDYWIDUALNIE:

1. Iryna Liakhu – Ukraina                                         191.5

2. Anastasiia Skok – Ukraina                                   190.0

3. Olga Kovalchuk – Ukraina                                   164.9

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

6. Agnieszka Pytel – Polska

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

8. Beata Andruszkiewicz – Polska

 

P5 INDYWIDUALNIE:

1. Roy Carter – Wielka Brytania                                          352-5x

2. Szymon Sowiński – Polska                                    347-3x

3. Frantisek Konecny – Czechy                                           338-4x

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

5. Sławomir Okoniewski – Polska

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

8. Kacper Pierzyński – Polska

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

11. Sławomir Piszczoła – Polska

 

P5 DRUŻYNOWO:

1. Polska – Szymon Sowiński, Sławomir Okoniewski, Kacper Pierzyński

2. Wielka Brytania – Roy Carter, Stewart Nangle, Issy Bailey

3. Czechy – Frantisek Konecny, Vladimir Marcan, Roman Gronsky

 

R1 INDYWIDUALNIE:

1. Sultan Abdulla Alaryani – Zjednoczone Emiraty Arabskie           208.6 – rekord świata

2. Jens Frimann – Dania                                                                          205.8

3. Iurii Stoiev – Ukraina                                                                            183.3

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

5. Waldemar Andruszkiewicz – Polska

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Tadeusz Burski, Tadeusz Sondej i Krzysztof Szczerbicki nie zakwalifikowali się do finału.

 

R2 INDYWIDUALNIE:

1. Natalie Smith – Australia                                                  206.9

2. Veronika Vadovicova – Słowacja                                    205.4

3. Sabine Brogle – Niemcy                                                   181.7

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

7. Grażyna Pecuch – Polska

 

R3 INDYWIDUALNIE:

1. Veronika Vadovicova – Słowacja                                           213.0 – rekord świata

2. Iurii Stoiev – Ukraina                                                              209.7

3. Waldemar Andruszkiewicz – Polska                        188.9

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

8. Tadeusz Sondej – Polska

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Tadeusz Burski, Arkadiusz Truszkowski nie zakwalifikowali się do finału.

 

R3 DRUŻYNOWO:

1. Słowacja – Veronika Vadovicova, Jozef Siroky, Viera Buckuliakova

2. Zjednoczone Emiraty Arabskie – Saif Alnuaimi, Sultan Abdulla Alaryani, Saif Abdulla Alaryani

3. Polska – Tadeusz Sondej, Waldemar Andruszkiewicz, Tadeusz Burski

 

 

R4 INDYWIDUALNIE:

1. Michael Johnson – Nowa Zelandia                                          212.6 rekord świata

2. Vasyl Kovalchuk – Ukraina                                                       211.3

3. Ryan Cockbill – Wielka Brytania                                              189.5

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Kazimierz Bysiek, Natalia Sosnowska, Mirosława Górna, Piotr Kacalski nie zakwalifikowali się do finału.

 

R4 DRUŻYNOWO:

1. Wielka Brytania – Ryan Cockbill, Tim Jeffery, Rob Mcleary

2. Ukraina – Vasyl Kovalchuk, Vitalii Plakushchyi, Ruslan Korchaka

3. Polska – Kazmierz Bysiek, Natalia Sosnowska, Mirosława Górna

3. Niemcy – Michael Beutel, Maik Mutschke, Tim Focken

 

R5 INDYWIDUALNIE:

1. Vasyl Kovalchuk – Ukraina                                                              211.7

2. Johnny Andersen – Dania                                                               211.6

3. James Bevis – Wielka Brytania                                                      190.1

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Kazimierz Bysiek, Natalia Sosnowska, Piotr Kacalski, Mirosława Górna nie zakwalifikowali się do finału.

 

R5 DRUŻYNOWO:

1. Wielka Brytania – Sarah Woods, Tim Jeffery, James Bevis

2. Niemcy – Michael Beutel, Tim Focken, Maik Mutschke

3. Dania – Johnny Andersen, Rebecca Sannie Ellehave, Lone Overbye

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

5. Polska – Kazimierz Bysiek, Natalia Sosnowska, Piotr Kacalski

 

FTP:

1. Filip Rodzik – Polska

2. Stewart Nangle – Wielka Brytania

3. Roy Carter – Wielka Brytania

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Szymon Sowiński, Sławomir Piszczoła, Beata Andruszkiewicz, Sławomir Okoniewski, Kacper Pierzyński, Marta Szwed nie zakwalifikowali się do finału.

 

FTR 1:

1. Monica Lillehagen – Norwegia

2. Iurii Stoiev – Ukraina

3. Waldemar Andruszkiewicz – Polska

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Krzysztof Szczerbicki, Tadeusz Burski, Grażyna Pecuch, Tadeusz Sondej nie zakwalifikowali się do finału.

 

FTR2:

1. Vitalii Plakushchyi – Ukraina

2. McKenna Dahl – USA

3. Tim Jeffery – Wielka Brytania

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Mirosława Górna, Piotr Kacalski, Kazimierz Bysiek nie zakwalifikowali się do finału.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. Ukraina – 12 pucharów:  4 x 1 miejsce, 5 x 2 miejsce, 3 x 3 miejsce

2. Wielka Brytania – 10 pucharów: 3 x 1 miejsce, 3 x 2 miejsce, 4 x 3 miejsce

3. Polska – 8 pucharów: 2 x 1 miejsce, 2 x 2 miejsce, 4 x 3 miejsce

4. Słowacja - 3 puchary: 2 x 1 miejsce, 1 x 2 miejsce

5. Zjednoczone Emiraty Arabskie – 2 puchary: 1 x 1 miejsce, 1 x 2 miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

archiwum