powieksz zero pomniejsz

PUCHAR ŚWIATA W STRZELECTWIE SPORTOWYM – SZCZECIN 2016.

KONKURENCJE INDYWIDUALNE:

R1:

1. Neumaier Josef – Niemcy

2. Galogavros Sotirios – Grecja

3. Doroshenko Andrii – Ukraina

………………..

9. ANDRUSZKIEWICZ WALDEMAR  – POLSKA

11. BURSKI TADEUSZ – POLSKA

12. SONDEJ TADEUSZ – POLSKA

13. SZCZERBICKI KRZYSZTOF – POLSKA

 

R2:

1. Vadovicova Veronika – Słowacja

2. Smith Natalie – Australia

3. Dementyeva Svetlana – Rosja

………………..

11. PECUCH GRAŻYNA – POLSKA

 

R3:

1. Vadovicova Veronika – Słowacja

2. Hiltrop Natascha – Niemcy

3. Ryabchenko Tatiana – Rosja

………………..

8. ANDRUSZKIEWICZ WALDEMAR - POLSKA

19. SONDEJ TADEUSZ – POLSKA

26. BURSKI TADEUSZ – POLSKA

 

R4:

1. Cain Luke – Australia

2. Johnson Michael – Nowa Zelandia

3. Cockbill Ryan – Wielka Brytania

………………..

35. GÓRNA MIROSŁAWA – POLSKA

37. BYSIEK KAZIMIERZ – POLSKA

40. KACALSKI PIOTR LESZEK – POLSKA

 

R5:

1. Kovalchuk Vasyl – Ukraina

2. Johnson Michael – Nowa Zelandia

3. Cockbill Ryan – Wielka Brytania

………………..

23. BYSIEK KAZIMIERZ – POLSKA

39. GÓRNA MIROSŁAWA – POLSKA

43. KACALSKI PIOTR LESZEK – POLSKA

 

P1:

1. Malyshev Sergey – Rosja

2. De La Rosa – Stany Zjednoczone

3. Zandraa Ganbaatar – Mongolia

………………..

4. SOWIŃSKI SZYMON – POLSKA

14. RODZIK FILIP – POLSKA

16. PIERZYŃSKI KACPER – POLSKA

23. OKONIEWSKI SŁAWOMIR – POLSKA

 

P2:

1. Liakhu Iryna – Ukraina

2. Dalekova Natalia – Rosja

3. Nakovska – Bikova Olivera – Macedonia

………………..

10. PYTEL AGNIESZKA – POLSKA

14. ANDRUSZKIEWICZ BEATA – POLSKA

16. SZWED MARTA – POLSKA

 

P5:

1. Malyshev Sergey – Rosja

2. OKONIEWSKI SŁAWOMIR – POLSKA

3. Dalekova Natalia – Rosja

………………..

5. SOWIŃSKI SZYMON – POLSKA

11. PIERZYŃSKI KACPER – POLSKA

15. RODZIK FILIP – POLSKA

 

FTP:

1. Nangle Stewart – Wielka Brytania

2. Zandraa Ganbaatar – Mongolia

3. Kovalchuk Olga – Ukraina

………………..

4. OKONIEWSKI SŁAWOMIR – POLSKA

 

FTR1:

1. Stoev Jurij – Ukraina

2. Doroshenko Andrij – Ukraina

3. Kosmala Elizabeth – Australia

 

FTR2:

1. Kovalchuk Vasyl – Ukraina

2. Johnson Michael – Nowa Zelandia

3. Jonsson Philip – Szwecja

 

KONKURENCJE DRUŻYNOWE:

R3:

1. Rosja

2. Korea Południowa

3. POLSKA

(ANDRUSZKIEWICZ WALDEMAR, SONDEJ TADEUSZ, BURSKI TADEUSZ)

 

R4:

1. Wielka Brytania

2. Serbia

3. Rosja

………………..

6. POLSKA

(GÓRNA MIROSŁAWA, BYSIEK KAZIMIERZ, KACALSKI PIOTR LESZEK)

 

R5:

1. Wielka Brytania

2. Serbia

3. Dania

………………..

7. POLSKA

(BYSIEK KAZIMIERZ, GÓRNA MIROSŁAWA, KACALSKI PIOTR LESZEK)

 

P1:

1. Rosja

2. Serbia

3. Ukraina

………………..

5. POLSKA

(SOWIŃSKI SZYMON, RODZIK FILIP, OKONIEWSKI SŁAWOMIR)

 

P1:

1. Rosja

2. POLSKA

(OKONIEWSKI SŁAWOMIR, SOWIŃSKI SZYMON, PIERZYŃSKI KACPER)

3. Wielka Brytania

 

 

 

 

 

Organizację Pucharu Świata finansowo wspierali:

  • PFRON
  • MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI
  • URZĄD MIASTA SZCZECIN
  • URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
  • GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE POLICE S.A.
  • ZARZĄD MORSKICH PORTÓW SZCZECIN I ŚWINOUJŚCIE S.A.

 

 

Aktualności

15 medali Szczecińskich Lekkoatletów na MP w Bydgoszczy

Dodano: 15.06.2018 14:05

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, które odbył się w dniach 08-10.06.2018 r. w Bydgoszczy, zakończyły się dla Szczecińskich zawodników ogromnym sukcesem. Reprezentanci Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie zdobyli 15 medali.     Medalistami zawodów zostali:  Joanna Hańtzschel... Czytaj więcej»

12 medali Szczecińskich strzelców w Bydgoszczy

Dodano: 07.06.2018 13:54

W dniach 31.05 – 03.06.2018r. w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym.  Drużyna ze Szczecina wywalczyła 12 medali.     Srebrny medal zdobyła Jolanta Szulc w konkurencji R2 karabin pneumatyczny. Brązowy medal w P2 pistolet pneumatyczny... Czytaj więcej»

III miejsce Szczecińskich zawodników bocci!

Dodano: 28.05.2018 11:41

W dniach 25-27.05.2018 r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się  VIII Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Bocci.     Nasi zawodnicy: Lidia Kowalczyk, Jan Gawroński, Daniel Pietras zajęli 3 miejsce w kategorii integracja. Od zajęcia wyższej pozycji... Czytaj więcej»

Zmiany w sprawie ochrony danych osobowych – RODO

Dodano: 25.05.2018 11:54

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych... Czytaj więcej»

archiwum