powieksz zero pomniejsz

Pustkowo – Kolejne Zawody Sportowe zakończone sukcesem

Pustkowo 2017,

Szanowni Klubowicze,

 

 

W dniach 18.05-21.05.2017 w Pustkowie odbyła się kolejna edycja Wiosennych Integracyjnych Zawodów Sportowych. Jak co roku, mieliśmy okazję korzystać z gościnności Ośrodka Wczasów Rodzinnych i Rehabilitacyjnych ZEM-TOURIST w Pustkowie.

 

Dzięki odpowiedniemu zapleczu technicznemu, mogliśmy zorganizować wiele konkurencji sportowych w których zmagali się nasi beneficjenci. Między innymi były to:

 

-Strzelectwo,

- Bocci,

- Cel-lotka,

- Rzuty do kosza,

- Mini golf,

- Pchnięcie kulą,

- Ergometr,

- Tenis stołowy i ziemny,

 

 

Uczestnicy Zawodów wrócili do Szczecina pełni radości i energii po wspaniałym współzawodnictwie. Wielu z nich zdobyło fantastyczne nagrody rzeczowe. Już dziś wszyscy wyczekują kolejnej edycji integracyjnych zawodów sportowych!

 

Integracyjne Zawody Sportowe przygotowane zostały dzięki wsparciu finansowemu PFRON oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Aktualności

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

Rehabilitacja dzieci poprzez pływanie

Dodano: 21.03.2018 10:29

Zapraszamy wszystkich najmłodszych z niepełnosprawnością ruchową na darmową rehabilitację poprzez pływanie:

archiwum