powieksz zero pomniejsz

RaceRunning

fot. Grzegorz Buśko_0001,

Szanowni Klubowicze,

 

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z materiałem przygotowanym przez Fundację Złotowianka ze Złotowa dotyczącym nowej formy sportu i rekreacji osób niepełnosprawnych, jakim jest RaceRunning

 

 

 

 

RaceRunning jest wspaniałą i innowacyjną formą aktywności przeznaczoną dla osób z niepełnosprawnością ruchową oraz zaburzeniami równowagi. Wywodzi się z Danii z lat 90tych. Pozwala osobom codziennie poruszającym się na wózku elektrycznym, manualnym bądź z pomocą chodzika do jazdy na specjalnie skonstruowanym rowerze dającym możliwość ścigania się z relatywnie wysoką prędkością.

 

 

Do Polski, RaceRunning wprowadzony został między innymi przez Fundację Złotowianka ze Złotowa. Ich aktywność trwa już od roku. Klub Sportowy Inwalidów START postanowił zorganizować spotkanie z przedstawicielami Złotowianki w celu zapoznania Szczecińskich sportowców z niepełnosprawnością z tą wspaniałą formą aktywności.

 

 

Spotkanie zaplanowane zostało na dzień 30.09.2017 r. (sobota) na godzinę 13:00 przy ul. Litewskiej 20. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu prosimy o kontakt z biurem Klubu w celu zapisu:

 

Klub Sportowy Inwalidów START – Szczecin

tel.: 91 383 74 30

e-mail: start-szczecin@post.pl

 

MIEJSCE SPOTKANIA MOŻE ULEC ZMIANIE! Prosimy uważnie śledzić naszą stronę internetową. 

 

 

Dalsze informacje dot. tego wydarzenia publikowane będą na bieżąco na naszej stronie internetowej, na Facebook oraz telefonicznie do wszystkich zgłoszonych osób.

 

 

Warto zapoznać się również ze stroną Fundacji Złotowianka: racerunning.fundacjazlotowianka.pl na której znajdą Państwo wiele informacji oraz relację z poprzednich spotkań.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

fot.: Fundacja Złotowianka – Grzegorz Buśko

Aktualności

15 medali Szczecińskich Lekkoatletów na MP w Bydgoszczy

Dodano: 15.06.2018 14:05

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, które odbył się w dniach 08-10.06.2018 r. w Bydgoszczy, zakończyły się dla Szczecińskich zawodników ogromnym sukcesem. Reprezentanci Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie zdobyli 15 medali.     Medalistami zawodów zostali:  Joanna Hańtzschel... Czytaj więcej»

12 medali Szczecińskich strzelców w Bydgoszczy

Dodano: 07.06.2018 13:54

W dniach 31.05 – 03.06.2018r. w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym.  Drużyna ze Szczecina wywalczyła 12 medali.     Srebrny medal zdobyła Jolanta Szulc w konkurencji R2 karabin pneumatyczny. Brązowy medal w P2 pistolet pneumatyczny... Czytaj więcej»

III miejsce Szczecińskich zawodników bocci!

Dodano: 28.05.2018 11:41

W dniach 25-27.05.2018 r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się  VIII Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Bocci.     Nasi zawodnicy: Lidia Kowalczyk, Jan Gawroński, Daniel Pietras zajęli 3 miejsce w kategorii integracja. Od zajęcia wyższej pozycji... Czytaj więcej»

Zmiany w sprawie ochrony danych osobowych – RODO

Dodano: 25.05.2018 11:54

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych... Czytaj więcej»

archiwum