powieksz zero pomniejsz

Rugby na wózkach

Trener: Piotr Bielecki.

Miejsca treningów: hale sportowe w Pyrzycach i Przelewicach.

Sekcja rugby na wózkach w Starcie Szczecin jest stosunkowo nowa, ale popularna. Podczas meczu w rugby według plotek jest sporo kontuzji, sekcja Startu na zdrowie jednak nie narzeka. Są znakomicie przygotowani i rugby uwielbiają. Trenują w Przelewicach i w Pyrzycach. Zawodnicy grają w dwóch ligach: ogólnopolskiej i regionalnej, w obu są coraz lepsi. Chętnie prezentują swoje rugby publiczności, która o tej dyscyplinie wie mało. W Szczecinie stają się znani i lubiani. Coraz więcej osób chce rugby na wózkach spróbować. Trener Piotr Bielecki jest tym zachwycony. Ekipa ma nowe koszulki i to też jest dla nich ważną sprawą. Rugby staje się modne. Warto też dodać, że za panami, którzy są specjalistami od rugby często oglądają się dziewczyny. Trener to potwierdza.

Sekcja jest dofinansowana przez PFRON.

Aktualności

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

archiwum