powieksz zero pomniejsz

Rugby na wózkach

Trener: Piotr Bielecki.

Miejsca treningów: hale sportowe w Pyrzycach i Przelewicach.

Sekcja rugby na wózkach w Starcie Szczecin jest stosunkowo nowa, ale popularna. Podczas meczu w rugby według plotek jest sporo kontuzji, sekcja Startu na zdrowie jednak nie narzeka. Są znakomicie przygotowani i rugby uwielbiają. Trenują w Przelewicach i w Pyrzycach. Zawodnicy grają w dwóch ligach: ogólnopolskiej i regionalnej, w obu są coraz lepsi. Chętnie prezentują swoje rugby publiczności, która o tej dyscyplinie wie mało. W Szczecinie stają się znani i lubiani. Coraz więcej osób chce rugby na wózkach spróbować. Trener Piotr Bielecki jest tym zachwycony. Ekipa ma nowe koszulki i to też jest dla nich ważną sprawą. Rugby staje się modne. Warto też dodać, że za panami, którzy są specjalistami od rugby często oglądają się dziewczyny. Trener to potwierdza.

Sekcja jest dofinansowana przez PFRON.

Aktualności

Projekt Statutu Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie

Dodano: 20.12.2017 14:03

Poniżej przedstawiamy Państwu projekt statutu zatwierdzony przez Delegatów Klubu podczas Nadzwyczajnego Zebrania Delegatów Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie, które odbyło się w dniu 11.01.2018 roku.    DOKUMENT MOŻNA POBRAĆ TUTAJ: LINK   Delegaci Klubu podczas Zebrania ustanowili również nowy... Czytaj więcej»

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2017

Dodano: 12.12.2017 09:36

W dniu 10 grudnia 2017 roku podczas zawodów sportowych odbywających się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie mieliśmy okazję gościć specjalną osobę, jaką był sam Św. Mikołaj! Mikołajkowe Zawody Sportowe przebiegły pod jego czujnym okiem w najlepszym... Czytaj więcej»

Dobre granie, dobre wyniki!

Dodano: 07.12.2017 15:37

Mikołajkowy Turniej Bocci organizowany przez Integracyjny Klub Sportowy „Zieloni” Zielona Góra w dniu 06.12.2017 r. zakończył się sukcesem naszych zawodników: Lidii Kowalczyk, Daniela Gawrońskiego oraz Daniela Pietrasa. Nasza ekipa uplasowała się na drugim miejscu podium. Walka o pierwsze miejsce do... Czytaj więcej»

Złoto dla Pauliny Woźniak!

Dodano: 06.12.2017 13:56

Podczas kolejnego dnia Mistrzostw Świata w Meksyku, nasza zawodniczka Paulina Woźniak po raz kolejny udowodniła, jak doskonale wypracowała styl klasyczny. Podczas rywalizacji na 100m stylem klasycznym (SB8) pokonała z czasem (1:24,97) o niemal 10 sek. lepszym (!) rywalkę z Chin... Czytaj więcej»

archiwum