powieksz zero pomniejsz

Siatkówki na siedząco

Trener: Wiesław Klimecki.

Miejsce treningów: Szkoła Muzyczna nr 2, przy ul. Bol. Śmiałego 42.

Szczecińska sekcja siatkówki na siedząco walczyła o medal Mistrzostw Polski i z Elbląga do domu brąz przywiozła. Ekipa Wiesława Klimeckiego liczyła chociaż na srebro, ale z trzeciego miejsca też jest zadowolona. Zapewniają, że następnym razem będzie lepiej. Siatkarze z przyjemnością uczestniczą w różnych turniejach, w Szczecinie, Policach i dużo, dużo dalej. Lubią panowie podróżować. Zapraszają do rywalizacji z nimi też ekipę pełnosprawnych, którzy przecież mogą spróbować zagrać na …… siedząco. To nie jest proste i łatwe. Kto spróbuje, ten może być zaskoczony. Siatkarski Start Szczecin zaprasza wszystkich na treningi, kto będzie miał talent dostanie się do drużyny. Wiesław Klimecki i zawodnicy zgodnie przyznają, że chcieliby mieć minimalne wzmocnienie. Warto dodać, że w Starcie rozpiętość wiekowa jest ….. spora. Wszyscy to znakomici siatkarze i miłośnicy muzyki – trenują w hali Szkoły Muzycznej!!!

Sekcja jest dofinansowana przez PFRON.

Aktualności

15 medali Szczecińskich Lekkoatletów na MP w Bydgoszczy

Dodano: 15.06.2018 14:05

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, które odbył się w dniach 08-10.06.2018 r. w Bydgoszczy, zakończyły się dla Szczecińskich zawodników ogromnym sukcesem. Reprezentanci Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie zdobyli 15 medali.     Medalistami zawodów zostali:  Joanna Hańtzschel... Czytaj więcej»

12 medali Szczecińskich strzelców w Bydgoszczy

Dodano: 07.06.2018 13:54

W dniach 31.05 – 03.06.2018r. w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym.  Drużyna ze Szczecina wywalczyła 12 medali.     Srebrny medal zdobyła Jolanta Szulc w konkurencji R2 karabin pneumatyczny. Brązowy medal w P2 pistolet pneumatyczny... Czytaj więcej»

III miejsce Szczecińskich zawodników bocci!

Dodano: 28.05.2018 11:41

W dniach 25-27.05.2018 r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się  VIII Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Bocci.     Nasi zawodnicy: Lidia Kowalczyk, Jan Gawroński, Daniel Pietras zajęli 3 miejsce w kategorii integracja. Od zajęcia wyższej pozycji... Czytaj więcej»

Zmiany w sprawie ochrony danych osobowych – RODO

Dodano: 25.05.2018 11:54

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych... Czytaj więcej»

archiwum