powieksz zero pomniejsz

Siatkówki na siedząco

Trener: Wiesław Klimecki.

Miejsce treningów: Szkoła Muzyczna nr 2, przy ul. Bol. Śmiałego 42.

Szczecińska sekcja siatkówki na siedząco walczyła o medal Mistrzostw Polski i z Elbląga do domu brąz przywiozła. Ekipa Wiesława Klimeckiego liczyła chociaż na srebro, ale z trzeciego miejsca też jest zadowolona. Zapewniają, że następnym razem będzie lepiej. Siatkarze z przyjemnością uczestniczą w różnych turniejach, w Szczecinie, Policach i dużo, dużo dalej. Lubią panowie podróżować. Zapraszają do rywalizacji z nimi też ekipę pełnosprawnych, którzy przecież mogą spróbować zagrać na …… siedząco. To nie jest proste i łatwe. Kto spróbuje, ten może być zaskoczony. Siatkarski Start Szczecin zaprasza wszystkich na treningi, kto będzie miał talent dostanie się do drużyny. Wiesław Klimecki i zawodnicy zgodnie przyznają, że chcieliby mieć minimalne wzmocnienie. Warto dodać, że w Starcie rozpiętość wiekowa jest ….. spora. Wszyscy to znakomici siatkarze i miłośnicy muzyki – trenują w hali Szkoły Muzycznej!!!

Sekcja jest dofinansowana przez PFRON.

Aktualności

Projekt Statutu Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie

Dodano: 20.12.2017 14:03

Poniżej przedstawiamy Państwu projekt statutu zatwierdzony przez Delegatów Klubu podczas Nadzwyczajnego Zebrania Delegatów Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie, które odbyło się w dniu 11.01.2018 roku.    DOKUMENT MOŻNA POBRAĆ TUTAJ: LINK   Delegaci Klubu podczas Zebrania ustanowili również nowy... Czytaj więcej»

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2017

Dodano: 12.12.2017 09:36

W dniu 10 grudnia 2017 roku podczas zawodów sportowych odbywających się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie mieliśmy okazję gościć specjalną osobę, jaką był sam Św. Mikołaj! Mikołajkowe Zawody Sportowe przebiegły pod jego czujnym okiem w najlepszym... Czytaj więcej»

Dobre granie, dobre wyniki!

Dodano: 07.12.2017 15:37

Mikołajkowy Turniej Bocci organizowany przez Integracyjny Klub Sportowy „Zieloni” Zielona Góra w dniu 06.12.2017 r. zakończył się sukcesem naszych zawodników: Lidii Kowalczyk, Daniela Gawrońskiego oraz Daniela Pietrasa. Nasza ekipa uplasowała się na drugim miejscu podium. Walka o pierwsze miejsce do... Czytaj więcej»

Złoto dla Pauliny Woźniak!

Dodano: 06.12.2017 13:56

Podczas kolejnego dnia Mistrzostw Świata w Meksyku, nasza zawodniczka Paulina Woźniak po raz kolejny udowodniła, jak doskonale wypracowała styl klasyczny. Podczas rywalizacji na 100m stylem klasycznym (SB8) pokonała z czasem (1:24,97) o niemal 10 sek. lepszym (!) rywalkę z Chin... Czytaj więcej»

archiwum