powieksz zero pomniejsz

Siatkówki na siedząco

Trener: Wiesław Klimecki.

Miejsce treningów: Szkoła Muzyczna nr 2, przy ul. Bol. Śmiałego 42.

Szczecińska sekcja siatkówki na siedząco walczyła o medal Mistrzostw Polski i z Elbląga do domu brąz przywiozła. Ekipa Wiesława Klimeckiego liczyła chociaż na srebro, ale z trzeciego miejsca też jest zadowolona. Zapewniają, że następnym razem będzie lepiej. Siatkarze z przyjemnością uczestniczą w różnych turniejach, w Szczecinie, Policach i dużo, dużo dalej. Lubią panowie podróżować. Zapraszają do rywalizacji z nimi też ekipę pełnosprawnych, którzy przecież mogą spróbować zagrać na …… siedząco. To nie jest proste i łatwe. Kto spróbuje, ten może być zaskoczony. Siatkarski Start Szczecin zaprasza wszystkich na treningi, kto będzie miał talent dostanie się do drużyny. Wiesław Klimecki i zawodnicy zgodnie przyznają, że chcieliby mieć minimalne wzmocnienie. Warto dodać, że w Starcie rozpiętość wiekowa jest ….. spora. Wszyscy to znakomici siatkarze i miłośnicy muzyki – trenują w hali Szkoły Muzycznej!!!

Sekcja jest dofinansowana przez PFRON.

Aktualności

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

archiwum