powieksz zero pomniejsz

PUCHAR ŚWIATA W STRZELECTWIE SPORTOWYM – SZCZECIN 2014

NIEDZIELA:

R2:

1.Deanna Coates – Wielka Brytania  201,7

2.Veronika Vadovicova – Słowacja  201,4

3.Suzan Cevic – Turcja   181,6

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Do finału nie dostała się Grażyna Pecuch (Start Gorzów Wlkp.).

 

R5:

1.Dragan Ristic – Serbia  212,1

2.Michael Johnson – Nowa Zelandia   211,1

3.Mark Bradley – Australia  189,4

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Kazimierz Bysiek (Start Zielona Góra), Piotr Kacalski (Start Szczecin) i Mirosława Górna (Start Gorzów Wlkp.) nie zakwalifikowali się do finału.

 

R5 drużynowo:

1.Wielka Brytania – 1879,0 punktów

2.Serbia – 1896,2 punktów

3.Dania – 1894,0 punktów

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

8.Polska – 1848,o punktów

 

FTP:

1.Oliviera Nakovska – Bikova – Macedonia

2.Jokic Rastko – Serbia

3.Papaz Zivko – Serbia

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Filip Rodzik (Skorpion Polkowice) odpadł w trzeciej rundzie. Marta Szwed (Start Gorzów Wlkp.), Sławomir Okoniewski (Start Szczecin) i Szymon Sowiński (Start Zielona Góra) odpadli w rundzie drugiej

 

SOBOTA:

P1:

1.Andrey Lebedinskiy – Rosja  196,1

2.Sergey Malyshev – Rosja   193,2

3.Filip Rodzik – Polska (Skorpion Polkowice)  173,8

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Szymon Sowiński (Start Zielona Góra), Sławomir Okoniewski (Start Szczecin), Sławomir Piszczoła (Start Szczecin) i Sebastian Cielecki (Start Zielona Góra) nie dostali się do finału.

 

P1 drużynowo:

1.Rosja         1666 – 27x

2.Iran           1654 – 25x

3.Turcja       1653 – 33x

4.Polska       1649 – 27x

 

FTR2:

1.Michael Johnson – Nowa Zelandia

2.Mark Bradley – Australia

3.Richard Davies – Wielka Brytania

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

W drugiej rundzie odpadli Piotr Kacalski (Start Szczecin) i Kazimierz Bysiek (Start Zielona Góra).

 

R1:

1.Laslo Suranji – Serbia  204,5

2.Owen Burke – Wielka Brytania 203,4W

3.Jens Frimann – Dania 182,5

W finale uczestniczył Waldemar Anduszkiewicz (Start Szczecin), który zajął 8 miejsce. Zdobył 75,6 punktów.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Tomasz Sondej (Start Szczecin) i Krzysztof Szczerbicki (Start Gorzów Wlkp.) odpadli w eliminacjach.

 

PIĄTEK:

FTR1:

1.Tammy Delano – USA

2.Erkan Coscuner – Turcja

3.Elizabeth Kosmala – Australia

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Krzysztof Szczerbicki (Start Gorzów Wlkp.) i Tadeusz Burski (Start Szczecin) odpadli w drugiej rundzie

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Grażyna Pecoch (Start Gorzów Wlkp.) i Waldemar Andruszkiewicz (Start Szczecin) odpadli w pierwszej rundzie

 

R4:

1.Davies Richard – USA     209,0

2.Mark Bradley – Australia  208,7

3.Evangelos Kakosaios – Grecja   187,2

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Mirosława Górna (Start Gorzów Wlkp.), Kazimierz Bysiek (Start Zielona Góra) i Piotr Kacalski (Start Szczecin) nie awansowali do finału.

 

R4 drużynowo:

1.Wielka Brytania – 1880,3

2.Australia – 1879,6

3.Grecja – 1864,0

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

6.Polska – 1821,0

 

P2:

1. Sareh Javanmarididodmani – Iran   194,5

2.Alieh Mahmondikordkheili – Iran    186,0

3.Aysel Ozgan - Turcja  166,7

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Marta Szwed (Start Gorzów Wlkp.), Agnieszka Pytel (Start Białystok), Beata Andruszkiewicz (Start Szczecin) nie awansowały do finału

 

P2 drużynowo:

1.Rosja – 1088 20x

2.Iran – 1081 12x

3.Turcja – 1040 13x

 

CZWARTEK:

R3:

1.Paul Aksel Johansen – Norwegia   211,9

2.Veronika Vadovicova – Słowacja  211,5

3.Jens Frimann – Dania 189,2

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

10.Waldemar Andruszkiewicz – Polska (Start Szczecin)

 

R3 drużynowo:

1.Rosja – 1886,7

2.Słowacja – 1884,7

3.USA – 1875,8

 

P5:

1.Andrey Lebedinskiy – Rosja 367, 5x

2.Sergey Malyshey – Rosja 366, 7x

3.Gunla Gurisatti – Węgry 357, 2x

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

4.Szymon Sowiński – Polska (Start Zielona Góra) 334, 3x 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

8.Sławomir Okoniewski – Polska (Start Szczecin)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

12.Sławomir Piszczoła – Polska (Start Szczecin)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

13.Filip Rodzik – (Skorpion Polkowice)

Aktualności

15 medali Szczecińskich Lekkoatletów na MP w Bydgoszczy

Dodano: 15.06.2018 14:05

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, które odbył się w dniach 08-10.06.2018 r. w Bydgoszczy, zakończyły się dla Szczecińskich zawodników ogromnym sukcesem. Reprezentanci Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie zdobyli 15 medali.     Medalistami zawodów zostali:  Joanna Hańtzschel... Czytaj więcej»

12 medali Szczecińskich strzelców w Bydgoszczy

Dodano: 07.06.2018 13:54

W dniach 31.05 – 03.06.2018r. w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym.  Drużyna ze Szczecina wywalczyła 12 medali.     Srebrny medal zdobyła Jolanta Szulc w konkurencji R2 karabin pneumatyczny. Brązowy medal w P2 pistolet pneumatyczny... Czytaj więcej»

III miejsce Szczecińskich zawodników bocci!

Dodano: 28.05.2018 11:41

W dniach 25-27.05.2018 r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się  VIII Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Bocci.     Nasi zawodnicy: Lidia Kowalczyk, Jan Gawroński, Daniel Pietras zajęli 3 miejsce w kategorii integracja. Od zajęcia wyższej pozycji... Czytaj więcej»

Zmiany w sprawie ochrony danych osobowych – RODO

Dodano: 25.05.2018 11:54

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych... Czytaj więcej»

archiwum