powieksz zero pomniejsz

Tańca towarzyskiego na wózkach

Trener: Konrad Lipowicz oraz Anna Kowalska

Miejsce treningów: Centrum Rekreacyjne Dance Faktory przy ul. Korzeniowskiego 2. Treningi w środę od 19.00 do 21.00.

Sekcja tańca towarzyskiego na wózkach Startu Szczecin jest specyficzna, trzeba lubić muzykę, trzeba uwielbiać taniec i trzeba umieć znakomicie współpracować z partnerką lub partnerem. I jeszcze jedno tancerki oraz tancerze ze Startu Szczecin często prezentują swoje umiejętności przed publicznością, to oznacza że muszą trenować, ale muszą też obok swoich umiejętności prezentować wewnętrzny spokój. To też potrafią, publiczność zapatrzy się i zawsze ich taniec podziwia. Wszyscy chcą zatańczyć. Sekcja tańca towarzyskiego Startu Szczecin jest często zapraszana na konkursy. W rywalizacji zawsze Start wraca z sukcesami. Tancerki i tancerze do nowych „koncepcji” otrzymują zawsze wymarzony strój, czasami zaskakujący strój. Przecież jeśli ktoś pięknie tańczy, to ma prawo do takiego stroju.

Sekcja jest dofinansowana przez PFRON.

Aktualności

Projekt Statutu Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie

Dodano: 20.12.2017 14:03

Poniżej przedstawiamy Państwu projekt statutu zatwierdzony przez Delegatów Klubu podczas Nadzwyczajnego Zebrania Delegatów Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie, które odbyło się w dniu 11.01.2018 roku.    DOKUMENT MOŻNA POBRAĆ TUTAJ: LINK   Delegaci Klubu podczas Zebrania ustanowili również nowy... Czytaj więcej»

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2017

Dodano: 12.12.2017 09:36

W dniu 10 grudnia 2017 roku podczas zawodów sportowych odbywających się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie mieliśmy okazję gościć specjalną osobę, jaką był sam Św. Mikołaj! Mikołajkowe Zawody Sportowe przebiegły pod jego czujnym okiem w najlepszym... Czytaj więcej»

Dobre granie, dobre wyniki!

Dodano: 07.12.2017 15:37

Mikołajkowy Turniej Bocci organizowany przez Integracyjny Klub Sportowy „Zieloni” Zielona Góra w dniu 06.12.2017 r. zakończył się sukcesem naszych zawodników: Lidii Kowalczyk, Daniela Gawrońskiego oraz Daniela Pietrasa. Nasza ekipa uplasowała się na drugim miejscu podium. Walka o pierwsze miejsce do... Czytaj więcej»

Złoto dla Pauliny Woźniak!

Dodano: 06.12.2017 13:56

Podczas kolejnego dnia Mistrzostw Świata w Meksyku, nasza zawodniczka Paulina Woźniak po raz kolejny udowodniła, jak doskonale wypracowała styl klasyczny. Podczas rywalizacji na 100m stylem klasycznym (SB8) pokonała z czasem (1:24,97) o niemal 10 sek. lepszym (!) rywalkę z Chin... Czytaj więcej»

archiwum