powieksz zero pomniejsz

Tańca towarzyskiego na wózkach

Trener: Konrad Lipowicz oraz Anna Kowalska

Miejsce treningów: Centrum Rekreacyjne Dance Faktory przy ul. Korzeniowskiego 2. Treningi w środę od 19.00 do 21.00.

Sekcja tańca towarzyskiego na wózkach Startu Szczecin jest specyficzna, trzeba lubić muzykę, trzeba uwielbiać taniec i trzeba umieć znakomicie współpracować z partnerką lub partnerem. I jeszcze jedno tancerki oraz tancerze ze Startu Szczecin często prezentują swoje umiejętności przed publicznością, to oznacza że muszą trenować, ale muszą też obok swoich umiejętności prezentować wewnętrzny spokój. To też potrafią, publiczność zapatrzy się i zawsze ich taniec podziwia. Wszyscy chcą zatańczyć. Sekcja tańca towarzyskiego Startu Szczecin jest często zapraszana na konkursy. W rywalizacji zawsze Start wraca z sukcesami. Tancerki i tancerze do nowych „koncepcji” otrzymują zawsze wymarzony strój, czasami zaskakujący strój. Przecież jeśli ktoś pięknie tańczy, to ma prawo do takiego stroju.

Sekcja jest dofinansowana przez PFRON.

Aktualności

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

archiwum