powieksz zero pomniejsz

Tenisa stołowego

Trener: Aleksiej Sorokin.

Miejsce treningów: Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2, przy ul. Jagiellońskiej 65.

Patryk Chojnowski, tenisista stołowy Startu Szczecin to zawodnik, z którym w 2015r. przegrała cała Europa. Patryk w Danii wywalczył 2 złote medale podczas Mistrzostw Europy. Oczywiście wybiera się do Rio, wybiera się po medal, w Londynie wywalczył złoto. Szczecińska sekcja tenisa stołowego rywalizuje, niestety bez Patryka, w zawodach ogólnopolskich. Medalu jeszcze nie zdobyła, ale powoli idą w tzw. górę tabeli. Pierwszy sukces jest tuż, tuż. Mocno wierzy w to trener Aleksiej Sorokin. Tenisiści stołowi grają w różnych turniejach i zawodach. Grają właściwie z każdym, kto chce spróbować swojej „miłości do ping-ponga”. Na treningach też są bardzo gościnni. Kto przyjdzie, patrzy i chce zagrać to może oczywiście spróbować. Sekcja tenisa stołowego chwali się nowym sprzętem.

Sekcja jest dofinansowana przez PFRON.

Aktualności

Projekt Statutu Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie

Dodano: 20.12.2017 14:03

Poniżej przedstawiamy Państwu projekt statutu zatwierdzony przez Delegatów Klubu podczas Nadzwyczajnego Zebrania Delegatów Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie, które odbyło się w dniu 11.01.2018 roku.    DOKUMENT MOŻNA POBRAĆ TUTAJ: LINK   Delegaci Klubu podczas Zebrania ustanowili również nowy... Czytaj więcej»

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2017

Dodano: 12.12.2017 09:36

W dniu 10 grudnia 2017 roku podczas zawodów sportowych odbywających się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie mieliśmy okazję gościć specjalną osobę, jaką był sam Św. Mikołaj! Mikołajkowe Zawody Sportowe przebiegły pod jego czujnym okiem w najlepszym... Czytaj więcej»

Dobre granie, dobre wyniki!

Dodano: 07.12.2017 15:37

Mikołajkowy Turniej Bocci organizowany przez Integracyjny Klub Sportowy „Zieloni” Zielona Góra w dniu 06.12.2017 r. zakończył się sukcesem naszych zawodników: Lidii Kowalczyk, Daniela Gawrońskiego oraz Daniela Pietrasa. Nasza ekipa uplasowała się na drugim miejscu podium. Walka o pierwsze miejsce do... Czytaj więcej»

Złoto dla Pauliny Woźniak!

Dodano: 06.12.2017 13:56

Podczas kolejnego dnia Mistrzostw Świata w Meksyku, nasza zawodniczka Paulina Woźniak po raz kolejny udowodniła, jak doskonale wypracowała styl klasyczny. Podczas rywalizacji na 100m stylem klasycznym (SB8) pokonała z czasem (1:24,97) o niemal 10 sek. lepszym (!) rywalkę z Chin... Czytaj więcej»

archiwum