powieksz zero pomniejsz

Tenisa stołowego

Trener: Aleksiej Sorokin.

Miejsce treningów: Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2, przy ul. Jagiellońskiej 65.

Patryk Chojnowski, tenisista stołowy Startu Szczecin to zawodnik, z którym w 2015r. przegrała cała Europa. Patryk w Danii wywalczył 2 złote medale podczas Mistrzostw Europy. Oczywiście wybiera się do Rio, wybiera się po medal, w Londynie wywalczył złoto. Szczecińska sekcja tenisa stołowego rywalizuje, niestety bez Patryka, w zawodach ogólnopolskich. Medalu jeszcze nie zdobyła, ale powoli idą w tzw. górę tabeli. Pierwszy sukces jest tuż, tuż. Mocno wierzy w to trener Aleksiej Sorokin. Tenisiści stołowi grają w różnych turniejach i zawodach. Grają właściwie z każdym, kto chce spróbować swojej „miłości do ping-ponga”. Na treningach też są bardzo gościnni. Kto przyjdzie, patrzy i chce zagrać to może oczywiście spróbować. Sekcja tenisa stołowego chwali się nowym sprzętem.

Sekcja jest dofinansowana przez PFRON.

Aktualności

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

archiwum