powieksz zero pomniejsz

Turniej Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco

Turniej Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco 2016,

Szanowni Klubowicze!

 

 

W miniony weekend mogliśmy być świadkami niesamowitego sportowego widowiska jakim był Turniej Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco w Policach, 18-20.11.2016. 

 

Do Polic przy Szczecinie zjechały się najlepsze kluby z całej Polski, w tym tak mocni zawodnicy jak reprezentanci IKS Atak Elbląg czy Wrocławski Start. Mieliśmy również okazję zobaczyć wspaniałe zawodniczki z byłej drużyny Kadry Kobiet, ICSiR START Lublin, Legnicy i wielu innych doskonałych zawodników.

 

Najlepszą formę podczas Mistrzostw zaprezentowali zawodnicy KSI START SZCZECIN, którzy już w pierwszym meczu okazali się lepsi niż zawodnicy z Wrocławia. Udało im się osiągnąć wynik 3:1, zdobywając bardzo ważny, pierwszy punkt otwierający drogę do złotego medalu.

 

Mimo iż trener drużyny Elbląga wraz ze swoimi podopiecznymi bacznie przyglądali się grze Szczecińskich siatkarzy w ich pierwszym meczu, nie byli w stanie odeprzeć stanowczego ataku ze strony naszej drużyny. KSI Start Szczecin zwyciężyło z Elblągiem 3:0

 

Zawodnicy Szczecina mieli zwycięstwo w kieszeni już pierwszego dnia, nie odpuścili jednak w niedzielę drużynie z Łodzi i również z nimi zwyciężyli 3:0.

 

W meczu o drugie miejsce w którym okazję miały grać drużyny IKS Atak Elbląg oraz Start Wrocław, lepszy okazał się były Mistrz Polski – Elbląg.

 

Pierwsza, zwycięska trójka Turnieju Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco prezentowała się następująco:

 

  1. KSI Start Szczecin 
  2. IKS Atak Elbląg
  3. Start Wrocław
 
Wszystkim uczestnikom Turnieju Mistrzostw Polski bardzo dziękujemy za udział w wydarzeniu i już dziś serdecznie zapraszamy na kolejne imprezy sportowe organizowane przez KSI START SZCZECIN!

 

 

Turniej dofinansowany z funduszu Ministerstwa Sportu i Turystyki, Miasta Szczecin, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego oraz PFRON.

Aktualności

15 medali Szczecińskich Lekkoatletów na MP w Bydgoszczy

Dodano: 15.06.2018 14:05

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, które odbył się w dniach 08-10.06.2018 r. w Bydgoszczy, zakończyły się dla Szczecińskich zawodników ogromnym sukcesem. Reprezentanci Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie zdobyli 15 medali.     Medalistami zawodów zostali:  Joanna Hańtzschel... Czytaj więcej»

12 medali Szczecińskich strzelców w Bydgoszczy

Dodano: 07.06.2018 13:54

W dniach 31.05 – 03.06.2018r. w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym.  Drużyna ze Szczecina wywalczyła 12 medali.     Srebrny medal zdobyła Jolanta Szulc w konkurencji R2 karabin pneumatyczny. Brązowy medal w P2 pistolet pneumatyczny... Czytaj więcej»

III miejsce Szczecińskich zawodników bocci!

Dodano: 28.05.2018 11:41

W dniach 25-27.05.2018 r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się  VIII Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Bocci.     Nasi zawodnicy: Lidia Kowalczyk, Jan Gawroński, Daniel Pietras zajęli 3 miejsce w kategorii integracja. Od zajęcia wyższej pozycji... Czytaj więcej»

Zmiany w sprawie ochrony danych osobowych – RODO

Dodano: 25.05.2018 11:54

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych... Czytaj więcej»

archiwum