powieksz zero pomniejsz

Turniej Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco

Turniej Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco 2016,

Szanowni Klubowicze!

 

 

W miniony weekend mogliśmy być świadkami niesamowitego sportowego widowiska jakim był Turniej Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco w Policach, 18-20.11.2016. 

 

Do Polic przy Szczecinie zjechały się najlepsze kluby z całej Polski, w tym tak mocni zawodnicy jak reprezentanci IKS Atak Elbląg czy Wrocławski Start. Mieliśmy również okazję zobaczyć wspaniałe zawodniczki z byłej drużyny Kadry Kobiet, ICSiR START Lublin, Legnicy i wielu innych doskonałych zawodników.

 

Najlepszą formę podczas Mistrzostw zaprezentowali zawodnicy KSI START SZCZECIN, którzy już w pierwszym meczu okazali się lepsi niż zawodnicy z Wrocławia. Udało im się osiągnąć wynik 3:1, zdobywając bardzo ważny, pierwszy punkt otwierający drogę do złotego medalu.

 

Mimo iż trener drużyny Elbląga wraz ze swoimi podopiecznymi bacznie przyglądali się grze Szczecińskich siatkarzy w ich pierwszym meczu, nie byli w stanie odeprzeć stanowczego ataku ze strony naszej drużyny. KSI Start Szczecin zwyciężyło z Elblągiem 3:0

 

Zawodnicy Szczecina mieli zwycięstwo w kieszeni już pierwszego dnia, nie odpuścili jednak w niedzielę drużynie z Łodzi i również z nimi zwyciężyli 3:0.

 

W meczu o drugie miejsce w którym okazję miały grać drużyny IKS Atak Elbląg oraz Start Wrocław, lepszy okazał się były Mistrz Polski – Elbląg.

 

Pierwsza, zwycięska trójka Turnieju Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco prezentowała się następująco:

 

  1. KSI Start Szczecin 
  2. IKS Atak Elbląg
  3. Start Wrocław
 
Wszystkim uczestnikom Turnieju Mistrzostw Polski bardzo dziękujemy za udział w wydarzeniu i już dziś serdecznie zapraszamy na kolejne imprezy sportowe organizowane przez KSI START SZCZECIN!

 

 

Turniej dofinansowany z funduszu Ministerstwa Sportu i Turystyki, Miasta Szczecin, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego oraz PFRON.

Aktualności

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

Rehabilitacja dzieci poprzez pływanie

Dodano: 21.03.2018 10:29

Zapraszamy wszystkich najmłodszych z niepełnosprawnością ruchową na darmową rehabilitację poprzez pływanie:

archiwum