powieksz zero pomniejsz

Turniej Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco

Turniej Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco 2016,

Szanowni Klubowicze!

 

 

W miniony weekend mogliśmy być świadkami niesamowitego sportowego widowiska jakim był Turniej Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco w Policach, 18-20.11.2016. 

 

Do Polic przy Szczecinie zjechały się najlepsze kluby z całej Polski, w tym tak mocni zawodnicy jak reprezentanci IKS Atak Elbląg czy Wrocławski Start. Mieliśmy również okazję zobaczyć wspaniałe zawodniczki z byłej drużyny Kadry Kobiet, ICSiR START Lublin, Legnicy i wielu innych doskonałych zawodników.

 

Najlepszą formę podczas Mistrzostw zaprezentowali zawodnicy KSI START SZCZECIN, którzy już w pierwszym meczu okazali się lepsi niż zawodnicy z Wrocławia. Udało im się osiągnąć wynik 3:1, zdobywając bardzo ważny, pierwszy punkt otwierający drogę do złotego medalu.

 

Mimo iż trener drużyny Elbląga wraz ze swoimi podopiecznymi bacznie przyglądali się grze Szczecińskich siatkarzy w ich pierwszym meczu, nie byli w stanie odeprzeć stanowczego ataku ze strony naszej drużyny. KSI Start Szczecin zwyciężyło z Elblągiem 3:0

 

Zawodnicy Szczecina mieli zwycięstwo w kieszeni już pierwszego dnia, nie odpuścili jednak w niedzielę drużynie z Łodzi i również z nimi zwyciężyli 3:0.

 

W meczu o drugie miejsce w którym okazję miały grać drużyny IKS Atak Elbląg oraz Start Wrocław, lepszy okazał się były Mistrz Polski – Elbląg.

 

Pierwsza, zwycięska trójka Turnieju Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco prezentowała się następująco:

 

  1. KSI Start Szczecin 
  2. IKS Atak Elbląg
  3. Start Wrocław
 
Wszystkim uczestnikom Turnieju Mistrzostw Polski bardzo dziękujemy za udział w wydarzeniu i już dziś serdecznie zapraszamy na kolejne imprezy sportowe organizowane przez KSI START SZCZECIN!

 

 

Turniej dofinansowany z funduszu Ministerstwa Sportu i Turystyki, Miasta Szczecin, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego oraz PFRON.

Aktualności

Projekt Statutu Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie

Dodano: 20.12.2017 14:03

Poniżej przedstawiamy Państwu projekt statutu zatwierdzony przez Delegatów Klubu podczas Nadzwyczajnego Zebrania Delegatów Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie, które odbyło się w dniu 11.01.2018 roku.    DOKUMENT MOŻNA POBRAĆ TUTAJ: LINK   Delegaci Klubu podczas Zebrania ustanowili również nowy... Czytaj więcej»

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2017

Dodano: 12.12.2017 09:36

W dniu 10 grudnia 2017 roku podczas zawodów sportowych odbywających się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie mieliśmy okazję gościć specjalną osobę, jaką był sam Św. Mikołaj! Mikołajkowe Zawody Sportowe przebiegły pod jego czujnym okiem w najlepszym... Czytaj więcej»

Dobre granie, dobre wyniki!

Dodano: 07.12.2017 15:37

Mikołajkowy Turniej Bocci organizowany przez Integracyjny Klub Sportowy „Zieloni” Zielona Góra w dniu 06.12.2017 r. zakończył się sukcesem naszych zawodników: Lidii Kowalczyk, Daniela Gawrońskiego oraz Daniela Pietrasa. Nasza ekipa uplasowała się na drugim miejscu podium. Walka o pierwsze miejsce do... Czytaj więcej»

Złoto dla Pauliny Woźniak!

Dodano: 06.12.2017 13:56

Podczas kolejnego dnia Mistrzostw Świata w Meksyku, nasza zawodniczka Paulina Woźniak po raz kolejny udowodniła, jak doskonale wypracowała styl klasyczny. Podczas rywalizacji na 100m stylem klasycznym (SB8) pokonała z czasem (1:24,97) o niemal 10 sek. lepszym (!) rywalkę z Chin... Czytaj więcej»

archiwum