powieksz zero pomniejsz

VII Ogólnopolskie Zawody w Bocci Z. Góra – Dwa tytuły Szczecinian

SONY DSC,

VII Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Bocci Zielona Góra rozegrane w dniach 06-08 października zakończyły się pełnym sukcesem dwóch drużyn, które reprezentowały nasz klub.

 

W kategorii integracja nasi zawodnicy zajęli dwa miejsca na podium. Pierwszy skład stanął na najwyższym stopniu, ze złotym medalem, druga ekipa zajęła miejsce trzecie.

 

Zawodnicy startowali w kategorii integracja z graczem na wózku.  Druga drużyna: Ola Butrym, Daniel Pietras oraz Paweł Żaczek świetnie się spisali. Niestety przegrany jeden mecz nie pozwolił im na rozegranie finału ze swoimi klubowymi kolegami.

 

Za to w walce o 3 miejsce gracze nie pozostawili złudzeń swoim rywalom z Jeleniej Góry i wygrali mecz 15-0.

 

W finale pierwszy skład : Lidka, Daniel i Jasiek zmierzył się z wyśmienicie grającą drużyną z Konopisk.  Gra była bardzo emocjonująca, zarówno dla zawodników jak i kibiców. Punkty trzeba było dosłownie wyrywać  przeciwnikom, ostatecznie finał zakończył się wynikiem 7-4.

 

Gratulujemy serdecznie obu drużynom i życzymy dalszych sukcesów!

 

#SzczecinKibicuje

 

 

~L.

Aktualności

15 medali Szczecińskich Lekkoatletów na MP w Bydgoszczy

Dodano: 15.06.2018 14:05

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, które odbył się w dniach 08-10.06.2018 r. w Bydgoszczy, zakończyły się dla Szczecińskich zawodników ogromnym sukcesem. Reprezentanci Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie zdobyli 15 medali.     Medalistami zawodów zostali:  Joanna Hańtzschel... Czytaj więcej»

12 medali Szczecińskich strzelców w Bydgoszczy

Dodano: 07.06.2018 13:54

W dniach 31.05 – 03.06.2018r. w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym.  Drużyna ze Szczecina wywalczyła 12 medali.     Srebrny medal zdobyła Jolanta Szulc w konkurencji R2 karabin pneumatyczny. Brązowy medal w P2 pistolet pneumatyczny... Czytaj więcej»

III miejsce Szczecińskich zawodników bocci!

Dodano: 28.05.2018 11:41

W dniach 25-27.05.2018 r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się  VIII Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Bocci.     Nasi zawodnicy: Lidia Kowalczyk, Jan Gawroński, Daniel Pietras zajęli 3 miejsce w kategorii integracja. Od zajęcia wyższej pozycji... Czytaj więcej»

Zmiany w sprawie ochrony danych osobowych – RODO

Dodano: 25.05.2018 11:54

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych... Czytaj więcej»

archiwum