powieksz zero pomniejsz

VII Ogólnopolskie Zawody w Bocci Z. Góra – Dwa tytuły Szczecinian

SONY DSC,

VII Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Bocci Zielona Góra rozegrane w dniach 06-08 października zakończyły się pełnym sukcesem dwóch drużyn, które reprezentowały nasz klub.

 

W kategorii integracja nasi zawodnicy zajęli dwa miejsca na podium. Pierwszy skład stanął na najwyższym stopniu, ze złotym medalem, druga ekipa zajęła miejsce trzecie.

 

Zawodnicy startowali w kategorii integracja z graczem na wózku.  Druga drużyna: Ola Butrym, Daniel Pietras oraz Paweł Żaczek świetnie się spisali. Niestety przegrany jeden mecz nie pozwolił im na rozegranie finału ze swoimi klubowymi kolegami.

 

Za to w walce o 3 miejsce gracze nie pozostawili złudzeń swoim rywalom z Jeleniej Góry i wygrali mecz 15-0.

 

W finale pierwszy skład : Lidka, Daniel i Jasiek zmierzył się z wyśmienicie grającą drużyną z Konopisk.  Gra była bardzo emocjonująca, zarówno dla zawodników jak i kibiców. Punkty trzeba było dosłownie wyrywać  przeciwnikom, ostatecznie finał zakończył się wynikiem 7-4.

 

Gratulujemy serdecznie obu drużynom i życzymy dalszych sukcesów!

 

#SzczecinKibicuje

 

 

~L.

Aktualności

Projekt Statutu Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie

Dodano: 20.12.2017 14:03

Poniżej przedstawiamy Państwu projekt statutu zatwierdzony przez Delegatów Klubu podczas Nadzwyczajnego Zebrania Delegatów Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie, które odbyło się w dniu 11.01.2018 roku.    DOKUMENT MOŻNA POBRAĆ TUTAJ: LINK   Delegaci Klubu podczas Zebrania ustanowili również nowy... Czytaj więcej»

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2017

Dodano: 12.12.2017 09:36

W dniu 10 grudnia 2017 roku podczas zawodów sportowych odbywających się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie mieliśmy okazję gościć specjalną osobę, jaką był sam Św. Mikołaj! Mikołajkowe Zawody Sportowe przebiegły pod jego czujnym okiem w najlepszym... Czytaj więcej»

Dobre granie, dobre wyniki!

Dodano: 07.12.2017 15:37

Mikołajkowy Turniej Bocci organizowany przez Integracyjny Klub Sportowy „Zieloni” Zielona Góra w dniu 06.12.2017 r. zakończył się sukcesem naszych zawodników: Lidii Kowalczyk, Daniela Gawrońskiego oraz Daniela Pietrasa. Nasza ekipa uplasowała się na drugim miejscu podium. Walka o pierwsze miejsce do... Czytaj więcej»

Złoto dla Pauliny Woźniak!

Dodano: 06.12.2017 13:56

Podczas kolejnego dnia Mistrzostw Świata w Meksyku, nasza zawodniczka Paulina Woźniak po raz kolejny udowodniła, jak doskonale wypracowała styl klasyczny. Podczas rywalizacji na 100m stylem klasycznym (SB8) pokonała z czasem (1:24,97) o niemal 10 sek. lepszym (!) rywalkę z Chin... Czytaj więcej»

archiwum