powieksz zero pomniejsz

VII Ogólnopolskie Zawody w Bocci Z. Góra – Dwa tytuły Szczecinian

SONY DSC,

VII Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Bocci Zielona Góra rozegrane w dniach 06-08 października zakończyły się pełnym sukcesem dwóch drużyn, które reprezentowały nasz klub.

 

W kategorii integracja nasi zawodnicy zajęli dwa miejsca na podium. Pierwszy skład stanął na najwyższym stopniu, ze złotym medalem, druga ekipa zajęła miejsce trzecie.

 

Zawodnicy startowali w kategorii integracja z graczem na wózku.  Druga drużyna: Ola Butrym, Daniel Pietras oraz Paweł Żaczek świetnie się spisali. Niestety przegrany jeden mecz nie pozwolił im na rozegranie finału ze swoimi klubowymi kolegami.

 

Za to w walce o 3 miejsce gracze nie pozostawili złudzeń swoim rywalom z Jeleniej Góry i wygrali mecz 15-0.

 

W finale pierwszy skład : Lidka, Daniel i Jasiek zmierzył się z wyśmienicie grającą drużyną z Konopisk.  Gra była bardzo emocjonująca, zarówno dla zawodników jak i kibiców. Punkty trzeba było dosłownie wyrywać  przeciwnikom, ostatecznie finał zakończył się wynikiem 7-4.

 

Gratulujemy serdecznie obu drużynom i życzymy dalszych sukcesów!

 

#SzczecinKibicuje

 

 

~L.

Aktualności

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

archiwum