powieksz zero pomniejsz

Wyjazdowe Treningi Sportowe – Słupsk 2017

Słupsk 2016,

Szanowni Klubowicze,

 

 

W dniach 09.06 – 18.06 w Słupskim Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz na Stadionie 50-lecia w Słupsku odbędą się kolejne Wyjazdowe Treningi Sportowe 2017.

 

 

Cel wyjazdowych treningów to przygotowanie treningowe zawodników sekcji lekkoatletycznych do Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Forma wyjazdowych treningów jest jedną z najskuteczniejszych w przypadku osób intensywnie trenujących. Pozwala ona na osiągnięcie najwyższego stopnia wyszkolenia sportowego poprzez ciągły zaawansowany trening.

 

Zajęcia prowadzone będą przez wysoce wykwalifikowaną kadrę trenerską i instruktorską, która od wielu lat współpracuje z naszymi zawodnikami przy podobnych wydarzeniach, oraz podczas stałych treningów sekcyjnych. Warto wspomnieć, iż ośrodek w którym odbywać się będą treningi, posiada bardzo rozbudowaną infrastrukturę pozwalająca na realizację sprecyzowanych planów treningowych dla poszczególnych zawodników. Ośrodek wyposażony jest między innymi w basen, siłownię, boisko oraz rozległy teren zieleni pozwalający na prowadzenie treningu lekkoatletycznego.

 

 

Już dziś życzymy wszystkim zawodnikom owocnych treningów które pozwolą na osiągnięcie najwyższych wyników podczas zawodów!

 

Wyjazdowe Treningi Sportowe w Słupsku zorganizowane zostaną dzięki wsparciu finansowemu PFRON

Aktualności

Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe

Dodano: 23.04.2018 13:28

Kolejne Integracyjne Zawody Sportowe już wkrótce!   Wiosenne Integracyjne Zawody Sportowe odbędą się w dniach 11 – 13 Maja 2018 roku w Pustkowie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy wiele wspaniałych dyscyplin sportowych w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Między innymi:... Czytaj więcej»

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

archiwum