powieksz zero pomniejsz

Wyjazdowe Treningi Sportowe – Słupsk 2017

Słupsk 2016,

Szanowni Klubowicze,

 

 

W dniach 09.06 – 18.06 w Słupskim Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz na Stadionie 50-lecia w Słupsku odbędą się kolejne Wyjazdowe Treningi Sportowe 2017.

 

 

Cel wyjazdowych treningów to przygotowanie treningowe zawodników sekcji lekkoatletycznych do Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Forma wyjazdowych treningów jest jedną z najskuteczniejszych w przypadku osób intensywnie trenujących. Pozwala ona na osiągnięcie najwyższego stopnia wyszkolenia sportowego poprzez ciągły zaawansowany trening.

 

Zajęcia prowadzone będą przez wysoce wykwalifikowaną kadrę trenerską i instruktorską, która od wielu lat współpracuje z naszymi zawodnikami przy podobnych wydarzeniach, oraz podczas stałych treningów sekcyjnych. Warto wspomnieć, iż ośrodek w którym odbywać się będą treningi, posiada bardzo rozbudowaną infrastrukturę pozwalająca na realizację sprecyzowanych planów treningowych dla poszczególnych zawodników. Ośrodek wyposażony jest między innymi w basen, siłownię, boisko oraz rozległy teren zieleni pozwalający na prowadzenie treningu lekkoatletycznego.

 

 

Już dziś życzymy wszystkim zawodnikom owocnych treningów które pozwolą na osiągnięcie najwyższych wyników podczas zawodów!

 

Wyjazdowe Treningi Sportowe w Słupsku zorganizowane zostaną dzięki wsparciu finansowemu PFRON

Aktualności

Projekt Statutu Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie

Dodano: 20.12.2017 14:03

Poniżej przedstawiamy Państwu projekt statutu zatwierdzony przez Delegatów Klubu podczas Nadzwyczajnego Zebrania Delegatów Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie, które odbyło się w dniu 11.01.2018 roku.    DOKUMENT MOŻNA POBRAĆ TUTAJ: LINK   Delegaci Klubu podczas Zebrania ustanowili również nowy... Czytaj więcej»

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2017

Dodano: 12.12.2017 09:36

W dniu 10 grudnia 2017 roku podczas zawodów sportowych odbywających się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie mieliśmy okazję gościć specjalną osobę, jaką był sam Św. Mikołaj! Mikołajkowe Zawody Sportowe przebiegły pod jego czujnym okiem w najlepszym... Czytaj więcej»

Dobre granie, dobre wyniki!

Dodano: 07.12.2017 15:37

Mikołajkowy Turniej Bocci organizowany przez Integracyjny Klub Sportowy „Zieloni” Zielona Góra w dniu 06.12.2017 r. zakończył się sukcesem naszych zawodników: Lidii Kowalczyk, Daniela Gawrońskiego oraz Daniela Pietrasa. Nasza ekipa uplasowała się na drugim miejscu podium. Walka o pierwsze miejsce do... Czytaj więcej»

Złoto dla Pauliny Woźniak!

Dodano: 06.12.2017 13:56

Podczas kolejnego dnia Mistrzostw Świata w Meksyku, nasza zawodniczka Paulina Woźniak po raz kolejny udowodniła, jak doskonale wypracowała styl klasyczny. Podczas rywalizacji na 100m stylem klasycznym (SB8) pokonała z czasem (1:24,97) o niemal 10 sek. lepszym (!) rywalkę z Chin... Czytaj więcej»

archiwum