powieksz zero pomniejsz

Wyjazdowe Zajęcia Sportowe w Pustkowiu, czyli miła atmosfera, ćwiczenia, walka o samodzielność i nadmorski romantyzm.

SONY DSC,

WYJAZDOWE ZAJĘCIA SPORTOWE W PUSTKOWIU TO 7 DNI, OD 9 DO 16 LIPCA. UDZIAŁ WZIĘŁO 20 OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. UCZESTNICY, CZYLI START SZCZECIN CHWALI TO I WIDAĆ ORAZ SŁYCHAĆ, ŻE BĘDZIE O TYM PAMIĘTAŁ BARDZO DŁUGO.

ZAJĘCIA ODBYWAŁY SIĘ CODZIENNIE. BYŁO PŁYWANIE, PIŁKA SIATKOWA NA SIEDZĄCO, TENIS STOŁOWY I WIELE INNYCH DYSCYPLIN. TRZEBA ZAUWAŻYĆ, ŻE W WOLNYCH CHWILACH DUŻO OSÓB GRAŁO W BOCCI.

CZASAMI KAŻDY WYBRAŁ SIĘ NA SPACER NAD MORZE I WIEDZIAŁ, ŻE TAKI SPACER TO PRAWIE ZAKOCHANIE SIĘ. TO TEŻ PIĘKNA RZECZ.

CZY ŚWIECIŁO SŁOŃCE, CZY SPOJRZEĆ MOŻNA BYŁO TYLKO W CHMURY, TO ZAANGAŻOWANIE ZAWODNIKÓW W ZAWODY SPORTOWE BYŁO OGROMNE. NIKT NIE BYŁ LENIWY. MAMY NADZIEJĘ, ŻE PRZYCZYNI SIĘ TO DO JESZCZE WIĘKSZEGO ZAINTERESOWANIA SPORTEM. SPORO OSÓB NIE WIE JAKĄ WYBRAĆ DYSCYPLINĘ, KTÓRĄ MOŻNA TRENOWAĆ PRZEZ CAŁY ROK. POBYT W PUSTKOWIU W TEJ DECYZJI NA 100% POMOŻE.

WAŻNE JEST USAMODZIELNIENIE SIĘ. PRZEBYWANIE WŚRÓD INNYCH UCZESTNIKÓW I WYJĄTKOWO CIEKAWY PROGRAM TYCH ZAJĘĆ POMOŻE. KAŻDY CHCE BYĆ SAMODZIELNY. KAŻDY MYŚLI O USPRAWNIENIU FIZYCZNYM.

ZDJĘCIA Z WYJAZDOWYCH ZAJĘĆ SPORTOWYCH MOŻNA OBEJRZEĆ W GALERII NA STRONIE STARTU. AUTORKĄ ZDJĘĆ JEST LIDIA KOWALCZYK – ZNAKOMITA MISTRZYNI BOCCI I OCZYWIŚCIE FOTOGRAFII.

WYJAZDOWE ZAJĘCIA SPORTOWE W PUSTKOWIU FINANSOWO WSPIERAŁ PFRON.

 

 

Aktualności

15 medali Szczecińskich Lekkoatletów na MP w Bydgoszczy

Dodano: 15.06.2018 14:05

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce, które odbył się w dniach 08-10.06.2018 r. w Bydgoszczy, zakończyły się dla Szczecińskich zawodników ogromnym sukcesem. Reprezentanci Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie zdobyli 15 medali.     Medalistami zawodów zostali:  Joanna Hańtzschel... Czytaj więcej»

12 medali Szczecińskich strzelców w Bydgoszczy

Dodano: 07.06.2018 13:54

W dniach 31.05 – 03.06.2018r. w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym.  Drużyna ze Szczecina wywalczyła 12 medali.     Srebrny medal zdobyła Jolanta Szulc w konkurencji R2 karabin pneumatyczny. Brązowy medal w P2 pistolet pneumatyczny... Czytaj więcej»

III miejsce Szczecińskich zawodników bocci!

Dodano: 28.05.2018 11:41

W dniach 25-27.05.2018 r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbyły się  VIII Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Bocci.     Nasi zawodnicy: Lidia Kowalczyk, Jan Gawroński, Daniel Pietras zajęli 3 miejsce w kategorii integracja. Od zajęcia wyższej pozycji... Czytaj więcej»

Zmiany w sprawie ochrony danych osobowych – RODO

Dodano: 25.05.2018 11:54

Dbamy o prywatność Naszych Beneficjantów, Współpracowników i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych... Czytaj więcej»

archiwum