powieksz zero pomniejsz

Wyjazdowe Zajęcia Sportowe w Pustkowiu, czyli miła atmosfera, ćwiczenia, walka o samodzielność i nadmorski romantyzm.

SONY DSC,

WYJAZDOWE ZAJĘCIA SPORTOWE W PUSTKOWIU TO 7 DNI, OD 9 DO 16 LIPCA. UDZIAŁ WZIĘŁO 20 OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. UCZESTNICY, CZYLI START SZCZECIN CHWALI TO I WIDAĆ ORAZ SŁYCHAĆ, ŻE BĘDZIE O TYM PAMIĘTAŁ BARDZO DŁUGO.

ZAJĘCIA ODBYWAŁY SIĘ CODZIENNIE. BYŁO PŁYWANIE, PIŁKA SIATKOWA NA SIEDZĄCO, TENIS STOŁOWY I WIELE INNYCH DYSCYPLIN. TRZEBA ZAUWAŻYĆ, ŻE W WOLNYCH CHWILACH DUŻO OSÓB GRAŁO W BOCCI.

CZASAMI KAŻDY WYBRAŁ SIĘ NA SPACER NAD MORZE I WIEDZIAŁ, ŻE TAKI SPACER TO PRAWIE ZAKOCHANIE SIĘ. TO TEŻ PIĘKNA RZECZ.

CZY ŚWIECIŁO SŁOŃCE, CZY SPOJRZEĆ MOŻNA BYŁO TYLKO W CHMURY, TO ZAANGAŻOWANIE ZAWODNIKÓW W ZAWODY SPORTOWE BYŁO OGROMNE. NIKT NIE BYŁ LENIWY. MAMY NADZIEJĘ, ŻE PRZYCZYNI SIĘ TO DO JESZCZE WIĘKSZEGO ZAINTERESOWANIA SPORTEM. SPORO OSÓB NIE WIE JAKĄ WYBRAĆ DYSCYPLINĘ, KTÓRĄ MOŻNA TRENOWAĆ PRZEZ CAŁY ROK. POBYT W PUSTKOWIU W TEJ DECYZJI NA 100% POMOŻE.

WAŻNE JEST USAMODZIELNIENIE SIĘ. PRZEBYWANIE WŚRÓD INNYCH UCZESTNIKÓW I WYJĄTKOWO CIEKAWY PROGRAM TYCH ZAJĘĆ POMOŻE. KAŻDY CHCE BYĆ SAMODZIELNY. KAŻDY MYŚLI O USPRAWNIENIU FIZYCZNYM.

ZDJĘCIA Z WYJAZDOWYCH ZAJĘĆ SPORTOWYCH MOŻNA OBEJRZEĆ W GALERII NA STRONIE STARTU. AUTORKĄ ZDJĘĆ JEST LIDIA KOWALCZYK – ZNAKOMITA MISTRZYNI BOCCI I OCZYWIŚCIE FOTOGRAFII.

WYJAZDOWE ZAJĘCIA SPORTOWE W PUSTKOWIU FINANSOWO WSPIERAŁ PFRON.

 

 

Aktualności

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

Rehabilitacja dzieci poprzez pływanie

Dodano: 21.03.2018 10:29

Zapraszamy wszystkich najmłodszych z niepełnosprawnością ruchową na darmową rehabilitację poprzez pływanie:

archiwum