powieksz zero pomniejsz

Wyjazdowe Zajęcia Sportowe w Pustkowiu, czyli miła atmosfera, ćwiczenia, walka o samodzielność i nadmorski romantyzm.

SONY DSC,

WYJAZDOWE ZAJĘCIA SPORTOWE W PUSTKOWIU TO 7 DNI, OD 9 DO 16 LIPCA. UDZIAŁ WZIĘŁO 20 OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. UCZESTNICY, CZYLI START SZCZECIN CHWALI TO I WIDAĆ ORAZ SŁYCHAĆ, ŻE BĘDZIE O TYM PAMIĘTAŁ BARDZO DŁUGO.

ZAJĘCIA ODBYWAŁY SIĘ CODZIENNIE. BYŁO PŁYWANIE, PIŁKA SIATKOWA NA SIEDZĄCO, TENIS STOŁOWY I WIELE INNYCH DYSCYPLIN. TRZEBA ZAUWAŻYĆ, ŻE W WOLNYCH CHWILACH DUŻO OSÓB GRAŁO W BOCCI.

CZASAMI KAŻDY WYBRAŁ SIĘ NA SPACER NAD MORZE I WIEDZIAŁ, ŻE TAKI SPACER TO PRAWIE ZAKOCHANIE SIĘ. TO TEŻ PIĘKNA RZECZ.

CZY ŚWIECIŁO SŁOŃCE, CZY SPOJRZEĆ MOŻNA BYŁO TYLKO W CHMURY, TO ZAANGAŻOWANIE ZAWODNIKÓW W ZAWODY SPORTOWE BYŁO OGROMNE. NIKT NIE BYŁ LENIWY. MAMY NADZIEJĘ, ŻE PRZYCZYNI SIĘ TO DO JESZCZE WIĘKSZEGO ZAINTERESOWANIA SPORTEM. SPORO OSÓB NIE WIE JAKĄ WYBRAĆ DYSCYPLINĘ, KTÓRĄ MOŻNA TRENOWAĆ PRZEZ CAŁY ROK. POBYT W PUSTKOWIU W TEJ DECYZJI NA 100% POMOŻE.

WAŻNE JEST USAMODZIELNIENIE SIĘ. PRZEBYWANIE WŚRÓD INNYCH UCZESTNIKÓW I WYJĄTKOWO CIEKAWY PROGRAM TYCH ZAJĘĆ POMOŻE. KAŻDY CHCE BYĆ SAMODZIELNY. KAŻDY MYŚLI O USPRAWNIENIU FIZYCZNYM.

ZDJĘCIA Z WYJAZDOWYCH ZAJĘĆ SPORTOWYCH MOŻNA OBEJRZEĆ W GALERII NA STRONIE STARTU. AUTORKĄ ZDJĘĆ JEST LIDIA KOWALCZYK – ZNAKOMITA MISTRZYNI BOCCI I OCZYWIŚCIE FOTOGRAFII.

WYJAZDOWE ZAJĘCIA SPORTOWE W PUSTKOWIU FINANSOWO WSPIERAŁ PFRON.

 

 

Aktualności

Projekt Statutu Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie

Dodano: 20.12.2017 14:03

Poniżej przedstawiamy Państwu projekt statutu zatwierdzony przez Delegatów Klubu podczas Nadzwyczajnego Zebrania Delegatów Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie, które odbyło się w dniu 11.01.2018 roku.    DOKUMENT MOŻNA POBRAĆ TUTAJ: LINK   Delegaci Klubu podczas Zebrania ustanowili również nowy... Czytaj więcej»

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2017

Dodano: 12.12.2017 09:36

W dniu 10 grudnia 2017 roku podczas zawodów sportowych odbywających się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie mieliśmy okazję gościć specjalną osobę, jaką był sam Św. Mikołaj! Mikołajkowe Zawody Sportowe przebiegły pod jego czujnym okiem w najlepszym... Czytaj więcej»

Dobre granie, dobre wyniki!

Dodano: 07.12.2017 15:37

Mikołajkowy Turniej Bocci organizowany przez Integracyjny Klub Sportowy „Zieloni” Zielona Góra w dniu 06.12.2017 r. zakończył się sukcesem naszych zawodników: Lidii Kowalczyk, Daniela Gawrońskiego oraz Daniela Pietrasa. Nasza ekipa uplasowała się na drugim miejscu podium. Walka o pierwsze miejsce do... Czytaj więcej»

Złoto dla Pauliny Woźniak!

Dodano: 06.12.2017 13:56

Podczas kolejnego dnia Mistrzostw Świata w Meksyku, nasza zawodniczka Paulina Woźniak po raz kolejny udowodniła, jak doskonale wypracowała styl klasyczny. Podczas rywalizacji na 100m stylem klasycznym (SB8) pokonała z czasem (1:24,97) o niemal 10 sek. lepszym (!) rywalkę z Chin... Czytaj więcej»

archiwum