powieksz zero pomniejsz

Zakończenie Jesiennych Integracyjnych Zawodów w Pustkowiu

Pustkowo - Jesienne Zawody Integracyjne,

Szanowni Klubowicze!

 

Zakończyły się wspaniałe i jedyne w swoim rodzaju Jesienne Integracyjne Zawody Sportowe w Pustkowiu. Wszyscy zawodnicy powrócili do swoich domów w fantastycznych nastrojach.

 

Zawody odbyły się w Pustkowiu po raz 6-ty. Wszyscy uczestnicy skorzystali z gościnności ośrodka ZEM – Tourist. Podczas zawodów, nasi sportowcy mieli okazję rywalizować we wspaniałej atmosferze w wielu ekscytujących konkurencjach, takich jak:

 

  • strzelectwo,
  • darcie (cel-lotka),
  • pchnięciu kulą,
  • bocci,
  • tenisie ziemnym,
  • tenisie stołowym,

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom zawodów, a zwycięzcom gratulujemy wspaniałych nagród.

 

Jesienne Integracyjne Zawody Sportowe w Pustkowiu zostały dofinansowane w ramach XXIV konkursu PFRON.

 

 

 

Aktualności

Projekt Statutu Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie

Dodano: 20.12.2017 14:03

Poniżej przedstawiamy Państwu projekt statutu zatwierdzony przez Delegatów Klubu podczas Nadzwyczajnego Zebrania Delegatów Klubu Sportowego Inwalidów START w Szczecinie, które odbyło się w dniu 11.01.2018 roku.    DOKUMENT MOŻNA POBRAĆ TUTAJ: LINK   Delegaci Klubu podczas Zebrania ustanowili również nowy... Czytaj więcej»

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2017

Dodano: 12.12.2017 09:36

W dniu 10 grudnia 2017 roku podczas zawodów sportowych odbywających się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie mieliśmy okazję gościć specjalną osobę, jaką był sam Św. Mikołaj! Mikołajkowe Zawody Sportowe przebiegły pod jego czujnym okiem w najlepszym... Czytaj więcej»

Dobre granie, dobre wyniki!

Dodano: 07.12.2017 15:37

Mikołajkowy Turniej Bocci organizowany przez Integracyjny Klub Sportowy „Zieloni” Zielona Góra w dniu 06.12.2017 r. zakończył się sukcesem naszych zawodników: Lidii Kowalczyk, Daniela Gawrońskiego oraz Daniela Pietrasa. Nasza ekipa uplasowała się na drugim miejscu podium. Walka o pierwsze miejsce do... Czytaj więcej»

Złoto dla Pauliny Woźniak!

Dodano: 06.12.2017 13:56

Podczas kolejnego dnia Mistrzostw Świata w Meksyku, nasza zawodniczka Paulina Woźniak po raz kolejny udowodniła, jak doskonale wypracowała styl klasyczny. Podczas rywalizacji na 100m stylem klasycznym (SB8) pokonała z czasem (1:24,97) o niemal 10 sek. lepszym (!) rywalkę z Chin... Czytaj więcej»

archiwum