powieksz zero pomniejsz

Zakończenie Jesiennych Integracyjnych Zawodów w Pustkowiu

Pustkowo - Jesienne Zawody Integracyjne,

Szanowni Klubowicze!

 

Zakończyły się wspaniałe i jedyne w swoim rodzaju Jesienne Integracyjne Zawody Sportowe w Pustkowiu. Wszyscy zawodnicy powrócili do swoich domów w fantastycznych nastrojach.

 

Zawody odbyły się w Pustkowiu po raz 6-ty. Wszyscy uczestnicy skorzystali z gościnności ośrodka ZEM – Tourist. Podczas zawodów, nasi sportowcy mieli okazję rywalizować we wspaniałej atmosferze w wielu ekscytujących konkurencjach, takich jak:

 

  • strzelectwo,
  • darcie (cel-lotka),
  • pchnięciu kulą,
  • bocci,
  • tenisie ziemnym,
  • tenisie stołowym,

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom zawodów, a zwycięzcom gratulujemy wspaniałych nagród.

 

Jesienne Integracyjne Zawody Sportowe w Pustkowiu zostały dofinansowane w ramach XXIV konkursu PFRON.

 

 

 

Aktualności

Medale dla Szczecina! GP 2018

Dodano: 13.04.2018 08:28

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy konkurencje. Jako pierwsza obyła się konkurencja R2 10m Air Rifle Standing Women SH1. Walka była zacięta do samego końca. W finale wzięły udział zawodniczki z Ukrainy, Francji, Bułgarii i aż trzy reprezentantki Polski. Po... Czytaj więcej»

2018 Shooting Grand Prix – Dzień 1

Dodano: 12.04.2018 13:23

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ceremonią otwarcia zawodów 2018 World Shooting Para Sport Grand Prix Szczecin. Reprezentacje wszystkich krajów pojawiły się bardzo licznie. Odwiedziły nas również takie osobistości jak: Swoją obecnością zaszczyciło nas wiele ważnych osobistości takich jak: Krzysztof Kupis- Dyrektor... Czytaj więcej»

Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych

Dodano: 30.03.2018 16:12

Głównym założeniem treningów sportowych realizowanych w ramach projektu PFRON: Sport sposobem na samodzielność i aktywizację osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, jest odpowiednie przygotowanie beneficjentów do udziału w konkursach i zawodach sportowych najwyższych rang krajowych, oraz międzynarodowych.     Regularne treningi... Czytaj więcej»

Rehabilitacja dzieci poprzez pływanie

Dodano: 21.03.2018 10:29

Zapraszamy wszystkich najmłodszych z niepełnosprawnością ruchową na darmową rehabilitację poprzez pływanie:

archiwum