„Nasz” Puchar Polski w Strzelectwie Sportowym (Gryfino)

W dniach 18-21 listopada 2021 KSI START Szczecin był organizatorem Pucharu Polski w Strzelectwie Sportowym Osób Niepełnosprawnych. Nasza drużyna strzelców nie zawiodła i wywalczyła dwa pierwsze miejsca w: konkurencji R4 karabin pneumatyczny stojąc w grupie SH2- Piotr Kacalski i P2 pistolet pneumatyczny kobiet- Beata Andruszkiewicz. W konkurencji R3 karabin pneumatyczny leżąc open wywalczyliśmy dwa miejsca: 2. zdobył Waldemar Andruszkiewicz, a 3. miejsce – Tadeusz Sondej. W P3 pistolet szybkostrzelny trzecie miejsce przypadło Sławomirowi Okoniewskiemu, w R1 karabin pneumatyczny stojąc wywalczył Waldemar Andruszkiewicz, natomiast w R5 karabin pneumatyczny leżąc SH2 – Piotr Kacalski. W konkurencji P1 pistolet pneumatyczny mężczyzn, po super finale, trzecie miejsce zdobył Sławomir Okoniewski. Ogółem strzelcy ze Szczecina w Pucharze Polski ośmiokrotnie stawali na podium.

Zapoznaj się z Komunikatem Końcowym.

Wydarzenie finansowane przez: Miasto Szczecin, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Ministerstwo Sportu, Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start”.

Napisał o nas Głos Szczeciński, mówiło Radio Szczecin.