UKS Laski z Pucharem Polski

W mijający weekend KSI „START” Szczecin był organizatorem Pucharu Polski w Goalball. Po stojących momentami na bardzo wysokim poziomie spotkaniach trofeum zdobyła ekipa UKS Laski, ogrywając ubiegłorocznego zwycięzcę WBR Groundhogs Kraków 14:11. Trzecie miejsce dla Startu Bydgoszcz. Kolejne miejsca zajęły drużyny: 4. UKS Okej Lublin, 5. Bierutów, 6. Wrocław. O tym, jak interesujące to były spotkania, niech świadczy fakt, że w starciu o miejsce 5. pomiędzy Bierutowem i Wrocławiem walka o wygraną toczyła się dosłownie do ostatnich sekund, a w samym meczu padły aż 43 bramki. Wygrał Bierutów 22:21. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok ponownie do Szczecina.

Turniej współfinansowany przez: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Sporu Niepełnosprawnych START.